Fitness trenérka uveřejnila na internetu tuto fotografii. Po 4 hodinách její doktor oznámil strašnou zprávu

Mnozí říkají, že rakovina je mořem 21. století. A je těžké s tím nesouhlasit. Hlavní hrdinkou tohoto příběhu je fitness trenérka Vicki Vines. Diagnostikovali její rakovinu, ale až 18 měsíců po objevení prvních příznaků.

Lékaři si půl roku mysleli, že trpí astmatem. Proto se rozhodla sdílet svůj příběh na sociální síti. „Když lidé mluví o rakovině plic, představíme si dlouhodobého kuřáka, ale realita je někdy diametrálně odlišná. Nemoc může postihnout každého a stojí za to o tom popřemýšlet! „- říká Viki.

Nikdy nekouřila, věnuje se sportu a vypadá fit. I z tohoto důvodu byla pro ni diagnóza „rakovina plic ve čtvrtém stádiu“ rozsudkem smrti.

Ponaučením tohoto příběhu je: pacienti s rakovinou ne vždy vypadají nemocně, takže byste se neměli stydět požádat lékařů o další vyšetření nebo se jich zeptat i navenek zbytečné otázky. Můžete vypadat hloupě, ale ve srovnání s hodnotou života to jsou jen maličkosti.

Nyní se Viki chystá podstoupit léčbu. Pravidelně navštěvuje posilovnu, protože jí to dává sílu, kterou bude určitě potřebovat v boji proti této zákeřné nemoci.

„Doufám, že můj příspěvek inspiruje lidi, kteří mají přetrvávající kašel – navštivte svého lékaře,“ tvrdí Viki. Věříme, že boj proti tomuto onemocnění zvládne úspěšně a bude si i nadále moci užívat svůj mladý život.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)