Čarodějnice vysvětlila, proč se nemůžete stěžovat na svůj život. Tento starý rituál vám pomůže dostat se z pasti!

Existuje jeden zaručený způsob, jak být šťastný! Jedna moje kamarádka se často při problémech, obracela ke kartářka o radu. V obtížných situacích bylo pro ni náročně dělat důležitá rozhodnutí a právě díky ní se jí podařilo zničit tento začarovaný kruh.

Během jednoho sezení, kartářka-jasnovidka se zeptala Dáši (jméno přítelkyně): „Kdy naposledy jste provedli rituál vděčnosti? Kdy naposledy jste poděkovala za všechno, co máte? Čím více se budete stěžovat, tím více vám bude vaší životní energie ubývat. Přestaňte to dělat a uvidíte, jak se váš život změní k lepšímu. “

как жить счастливо фото

Dáša zaváhala. Pak jí žena řekla: „Prožijte 1 hodinu během příští neděle děkováním. Zapište si na kus papíru vše, o čem můžete upřímně říct „děkuji“. Z díků se rodí nový život, nový osud. Pokud provádíte rituál každý týden, můžete se stát šťastnou osobou a velmi rychle se dostanete ke svému vytouženému cíli. „Magická síla poděkování vám pomůže ocenit každou minutu, v níž jste žili.

Poprosili jsme autorku bestselleru 100 způsobů, jak změnit život Larissa Parfentieva, abys pro nás ze své knihy vybrala 10 způsobů. Navrhujeme, abyste si je přečetli a okamžitě to zavedli do praxe! Každá živá bytost si zaslouží štěstí …

жить счастливо фото

10 způsobů na změnu života

Buďte tvořiví
Náš mozek se dokáže souběžně usilovat o dva režimy – odpočinek a tvořivost. Nejlepší způsob, jak změnit život, je začít dělat kreativní věci!

Začněte malovat, psát báseň o tom, jak jste se setkali se svým nejlepším přítelem, udělejte si ikebanu, kupte antistresovou omalovánku a přemýšlejte o tom, jak ji vymalujete.

Myslím, že tvořivost je základní potřebou těla. Umění šťastného žití znamená pravidelné zdokonalování se!

как жить счастливо

Jak naši předkové
Člověk jako strom. Bez ohledu na to, jak krásná je jeho koruna, nebude růst dlouho, pokud budou kořeny stromu hnít. Člověku nestačí budovat budoucnost – je důležité, aby poznal i svou minulost.

Najděte mezi svými předky alespoň 2 lidi, na kterých byste mohli být hrdí. Jakmile začnete chápat, jací byli lidé před vámi, začnete se cítit sebevědoměji.

Najděte svou zónu růstu
Můžete udělat odvážný experiment, pomocí kterého identifikujete vaši oblast růstu. Tuto metodu použil i můj kamarád, kterému se nepodařilo oženit se až do věku 35 let.

Vztahy se nevyvíjely, to je všechno. Zavolal všem ženám, se kterými měl romantický vztah, aby zjistil, kde se stala chyba. Upřímně se podíval do svých očí a zjistil o sobě mnoho nových věcí.как стать счастливее

Podívejte se strachu do očí
Říká se, že nejlepší způsob, jak se zbavit strachu, je čelit mu. Moje přítelkyně vyzkoušela extrémní způsob, jak se zbavit strachu. Odhodila peněženku z mostu do řeky. Říká, že jí to nesmírně pomohlo. Přestože si později musela obnovit bankovní karty, navždy se zbavila strachu, že ztratí peněženku.

Dělejte vše naopak
Můžete si uspořádat „den naopak“: jděte ven na ulici v atypickém oblečení, jděte do práce novým způsobem, můžete dokonce použít levou ruku, pokud jste pravák. „Den naopak“ pomáhá vytvářet nové neuronové spojení v hlavě a začnete se na život dívat úplně jinýma očima.

как улучшить жизнь

přijměte výzvy
Může to být cokoliv – obyčejný výlet, běhat maratón, setkat přes den 50 nových lidí, naučit se hrát na bicích, koupit si motorku. Něco, co vás dostane z rutiny, díky čemuž zapomenete na současné problémy a co vám pomůže zaměřit se na váš cíl.

Zjistěte něco o informační detoxikaci
Dospělý člověk stráví průměrně na sociálních sítích 1,5-4 hodiny denně. Představte si, co byste mohli dělat během tohoto času? Psaní 120 stranové knihy může trvat 120 hodin (1 hodina na 1 stranu). Pokud strávíte 2 hodiny na sociální síti, jednu knihu byste mohli napsat za 2 měsíce. Za rok byste mohli napsat nebo přečíst 6 knih. Začněte tedy přemýšlet o svém volném čase.

изменить жизнь к лучшему

Vyčistěte své teritorium
Klidně se promluvte s osobou, se kterou máte nějaké nevyřešené vztahy. Nejlépe uděláte, když se s daným člověkem promluvíte upřímně a řeknete všechno, co cítíte. Napětí z vás odčerpává obrovské množství energie a nedovoluje vám pohnout se vpřed.

Rozpoznejte toxické prostředí
Existují toxickém lidé, kteří z vás doslova vysávají všechnu vitalitu. Jak rozpoznat toxického člověka? Neustále křičí, stěžuje si na život, ale nesnaží se změnit. Od těchto lidí musíte čím dříve odejít!

как сделать жизнь лучше

Tančete!
Všechny děti mají rádi tancování. Dospíváním však na to začneme zapomínat a strach či komplexy nás tak říkajíc utlačují. Chcete-li opět získat chuť do života, začněte tančit. Ať už je to doma před zrcadlem nebo večer v parku. Hlavní je, že se hýbete a nezáleží na tom jak.

Nezapomeňte také na to, že myšlenky určují kvalitu vašeho života. Poděkovat za každý okamžik, je jednodušší, pokud máte s sebou věc, která vám připomene všechny radosti. Můžete například nosit speciální náramek nebo prsten věnován vděčnosti.

как улучшить жизнь

Mimochodem, můžete za všechno poděkovat nejen vesmíru a jiným, ale i sobě samému. Pomůže švy to uvědomit si, že vše, co potřebujete pro štěstí, již existuje!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)