10 krátkých příběhů o skutečné síle lásky

Někdy se věci v našem životě stávají věcmi, které by žádný hollywoodský režisér nevymyslel. Legrační, nevysvětlitelná, nečekaná, tragická – život je nepředvídatelný. Ale co se stane, vždy je prostor pro lásku, dobrotu, štěstí a menší zázraky.

Přečtěte si 10 příběhů, které jistě zaujmou vaše srdce

Dnes, dva dny po pohřebním příteli, jsem dostal květinovou kytici, kterou jsem objednal před týdnem. Vstupenka byla: „I když rakovina vyhrává, chci, abyste věděli, že žena je moje sny.“

Dnes jsem zvítězil v soudním soudu, který se prodlužoval strašně dlouho. Před 14 měsíci jsem zjistil, že můj soused pravidelně bere svého psa. Vzal jsem ho a zatkl mě. Strávil jsem spoustu peněz na dvoře, ale dnes, když jsem se probudil a cítil teplo svého kamaráda, věděl jsem, že to stojí za to.

Moje dcera se vrátila ze školy a zeptala se mě, kde se může naučit znakovou řeč. Ptal jsem se, proč to chtěla, a řekla, že je ve škole nová dívka, která byla hluchá, znal jen znakový jazyk a s ní nemluvila.

Dnes jsem omylem poslala mému otci zprávu s textem „Miluji tě“, která byla dána jejímu manželovi. O několik minut později jsem dostal odpověď: „Miluji tě také. Otče. „Dostal mě to. Taková slova mluvíme velmi zřídka.

Stejně jako v každé škole, i v naší je dívka, která je více populární než ostatní. Je neuvěřitelně hezký a inteligentní. Všichni chlapci by udělali cokoli, jen aby jim upozornili. Trávila celý svůj čas s jediným chlapcem – svým malým bratrem, který trpí autismem.

Můj starý otec sledoval obrázky, když jsme narazili na starého muže, kde tančil se svou starou maminkou. Zemřela několik let. Položil mi ruku kolem sebe a řekl: „Vždy si pamatujte, že pokud něco netrvá navždy, neznamená to, že to nestojí za to.“

Již 15 let pracuji jako poradkyně péče o děti. Nedávno jsem se setkal s jedním z dětí, se kterými jsem pracovala. Byl to těžký ořech, vždy smutný a naštvaný na celý život. Jednou jsem ho představil s Supermanem a napsal, jak se superhrdiny nikdy nevzdávají a vždy vyhrají na konci. Dnes je chlapec hasičem a zachraňuje lidské životy. Mluvili jsme asi půl hodiny, než jsme odešli, zvedli si peněženku a ukázali mi obraz Supermana, který tam byl až dosud.

Mám cukrovku. Před dvěma lety zemřela moje matka a já jsem přijal soupravu s názvem Kit. Nedávno jsem se probudil ve 3 hodin ráno, když se Kit seděl na nohou a chichotal se. Nikdy jsem ho neslyšela, že to už dřív a nikdy jsem to nikdy neslyšela. Vyšla jsem z postele, abych zjistila, co se stalo, a najednou jsem se cítila velmi slabá. Vzal jsem měřič glukózy k měření hladiny cukru v krvi. Spadl na 53 a doktor mi před tím řekl, že normální hladina se pohybuje mezi 70 až 120. Když jsem se později probudila v nemocnici, řekli mi, že kdyby mě Kit nevzbudil, už bych tu nebyla.

Velký mučený pes mě následoval od metra ke dveřím mého bytu. Byl jsem nervózní. Najednou muž s nožem v ruce vyšel z ničeho a chtěl vytáhnout peněženku. Dokonce i předtím, než jsem byla schopna reagovat, přišel pes. Nůž odhodil z ruky a uprchl. Díky mučenému psu jsem se bezpečně vrátil domů.

Nedávno jsem se zastavil u Antikvariátu a koupil si kopii knihy, kterou jsem z knihy ukradl. Byl jsem překvapen, když jsem ji otevřel a shledal, že je to stejná kniha. Na první stránce bylo mé jméno a odhodlání od mého dědečka, který mi napsal, když mi dal knihu. „Pevně ​​věřím, že o několik let později se tato kniha opět dostane do rukou a budete ji znovu číst.“

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)