Rodiče 5letého dívky se dívají na fotografii starou 80 let a nemohou uvěřit svým očím – je to vůbec možné?

Když děti začínají mluvit o vymyšlených kamarádech a svých kouzelných dobrodružstvích, jen kývneme hlavou a víme, že je to jen fáze, která projde. Nebereme ji většinou vážně. Občas bychom možná měli …

3letá Joey Verwey začala svým rodičům vyprávět příběhy tak historicky přesné, že nikdo nevěřil, že holčička si to všechno mohlo vymyslet. Holčička rodičům řekla o svých 10 minulých životech! Co dělala, kdo byla a jak vypadal svět. Joey pak čekali sezení u parapsychologie, odborníky na reinkarnaci a hypnoterapeut. Všichni chtěli dokázat, že holčička lže … nikomu z nich se to ale nepodařilo … Závěr byl: Joey Verwey je živým důkazem reinkarnace!

SOURCE: YOUTUBE

Ve svém prvním životě byla jeskynním člověkem. Pamatovala si, kde se dokonce nachází jeskyně, v níž bývala. Expertů zavedla na místo daleko od domova, na kterém nikdy předtím nebyla. Ve stejné jeskyni našel před 90 lety Robert Broom důkazy o propojení člověka s kocovinou – australopitéků!

Joey své příběhy vyprávěla bez větší námahy a zamyšlení – jakoby se všechno stalo jen před několika dny. Pamatovala si, že kdysi byla otrokem v Egyptě a popsala (s neuvěřitelnou přesností) celý proces budování dlažeb a cest. To vše přece nemohlo 4-leté holčička vědět.

Dalším zajímavým životem byl ten, ve kterém byla pronásledovaným křesťanům v 1. století našeho letopočtu. Holčička také podrobně popsalo setkání s mudrcům který byl pravděpodobně … Svatý Petr!

SOURCE: YOUTUBE
Joey také tvrdí, že byla vnučkou Paula Krugera, prezidenta Jihoafrické republiky. Měla 2 manželů a 10 dětí. Všechny podrobnosti se shodovaly a dokonce se ukázalo, že jedna z dcer je stále naživu a má 90 let. Souhlasila a setkala se s 5-letým holčičkou. Po dlouhém rozhovoru žena potvrdila, že jen její matka mohla vědět všechna tajemství a soukromé záležitosti rodiny …

SOURCE: YOUTUBE

Kdo ví, možná že má každý člověk za sebou několik reinkarnací a zapomínáme když dospíváme? Možná, že si jednou vzpomeneme na život, který žijeme teď? Proto snažme, aby bylo na co vzpomínat! Sdílejte tento fascinující článek na Facebooku!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)