Dodržováním těchto 4 zlatých pravidel zhubnete 5 kg za týden. Důležitý je příjem soli

Pokud se snažíte zbavit přebytečných kilogramů, je třeba, abyste se o sebe starali s láskou a krmili se potravinami prospěšnými pro celý organismus. V následujícím článku se dozvíte, jak za krátký čas ztratit kilogramy navíc, bez zbytečných bolesti a odříkání.

Ne, nemusíte hladovět! Hlavní myšlenkou je očista těla a normalizace trávicích procesů. Při dosahování výsledků vám pomůže …. slaná voda.

очищение кишечника соленой водой

Když jsem to slyšela poprvé, byla jsem velmi skeptická. Sůl přece přispívá k udržování vody v těle, ale nakonec se ukázalo, že jsem se mýlila. Lidské tělo je tak geniální nastaveno, že si to někdy ani neuvědomujeme.

Pokud chcete zhubnout, měli byste pravidelně pít slanou vodu. Zásobte se mořskou solí a připravte se na to, že ztratíte původní hmotnost.

Sůl mě projímavé účinky, pročišťuje střeva a ve spojitosti s vodou, stimuluje všechny trávicí procesy v těle. Již po několika dnech si všimnete menší obvod v pase!

4 pravidla

Očista slanou vodou
Připravte si slaný roztok: 1 ČL mořské soli na 1 litr vody. Vypijte 200 ml tekutiny na prázdném žaludek 30 minut před snídaní. 2 a půl hodiny po snídani vypijte dalších 200 ml.

очищение кишечника соленой водой рецепт

Toto pravidlo platí při všech jídlech během dne. To znamená, že vypijete další pohár 30 minut před obědem a pak opět o 2 a půl hodiny později po obědě. Ano, je to neobvyklé a možná i nechutné, ale ten výsledek bude stát za to.

Odstranění prázdných kalorií
Během pitného režimu se nedoporučuje pít žádná čistá voda, čaj nebo káva. Pokud se přece jen rozhodnete vypít například ochucené latte, považujte to za samostatné jídlo. To znamená, že 30 minut před latte a 2,5 hodiny po latte vypijete 200 ml slané vody.

очищение кишечника соленой водой рецепт

Vzhledem k tento systém pití budete konzumovat méně jídla a v noci se nebudete zbytečně přejídat. Slaná voda pomůže vaším chuťovým receptorem lépe plnit svou funkci a vy budete prociťovat chuť jídla o něco intenzivněji. Touha na sladké a tučné pokrmy zmizí a vám se zachce konzumovat ovoce a zeleninu.

очищение кишечника соленой водой рецепт

V důsledku „opilosti“ slanou vodou se naučíte rozlišovat mezi tím, kdy jste hladoví a kdy žízniví, protože se často stává, že jíme když chceme pít. Příčinou jsou škodlivé stravovací návyky a střevní neprůchodnost.

как быстро похудеть

Malé množství kvalitního jídla
Pokud budete pít slanou vodu v souladu s výše uvedenými pravidly, začnete jíst mnohem méně jídla během jednoho posezení, než jste byli předtím zvyklí. Samozřejmě, důležité je nejen množství, ale také kvalita snědených potravin.

Co byste měli jíst pro maximální efekt? Ovesné vločky, pohanku, těstoviny z tvrdé pšenice, vejce, ovoce, zeleninu, ořechy a luštěniny. Maso – tak málo, jak je to jen možné. V prvních dnech pití slané vody se ho nedoporučuje jíst vůbec. Pomáhá to střevům a žaludku důkladně se pročistit. Později vám bude úplně stačit 100 g libového masa na den, například kuřecího (pokud budete skutečně pociťovat chuť na maso).

Co se týče mléčných výrobků, vhodný je jen tvaroh, další produkty se nedoporučují. Zelenou má sušené ovoce, ryby a cereální pečivo.

похудеть без диет

Odmítnutí škodlivých produktů
Slaná voda vám zabrání konzumovat škodlivé produkty které tak zbožňujete. Touha cpát se špatným jídlem zcela zmizí a vy konečně pocítíte vysněnou lehkost.

похудеть без диет

Alkohol, sladké nápoje, jogurty a mléko mají během tohoto období červenou. Avšak již po třech dnech pitného režimu zjistíte, že nepotřebujete k životu žádné šišky, sendviče z bílého pečiva nebo uzeniny a čokolády. Tělo je bude odmítat samo!

похудеть без диет

Jak je to ve všem, i slaná voda má své kontraindikace. Tuto metodu by neměly zkoušet lidé s hypertenzí, protože sůl může vyvolat prudké zvýšení tlaku. Rovněž by se jí měli vyvarovat lidé s gastritidou, vředy a ulcerózní kolitidou – sůl dráždí střeva i žaludek.

похудеть без диет

Po 2 týdnech pití slané vody se zbavíte všeho přebytečného. Výsledek uvidíte už po prvním týdnu, ale je lepší, pokud vydržíte dva, aby se vám obnovily střeva a úplně pročistil organismus. Poprvé si můžete do vody přidat i trochu citronové šťávy, abyste si dokázali zvyknout na chuť.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)