Test o jedné otázce. Výsledek může být zajímavý … Co jako první vidíte na obrázku?

To, co člověk vidí v jednoduchém obrázku, může říci hodně o jeho osobnosti. Psychologie využívá různé vyobrazení na sestavení lidského profilu, přičemž výsledky bývají dosti přesné.

Tento rychlý test si samozřejmě nedělá nároky na přesnost klinické analýzy, ale také o vás může dost říct.

Podívejte se na obrázek a zapamatujte si to první, co vás udeřilo do očí.

Pokud jste viděli výbuch …

… jste tvůrčí osobnost s dobrou fantazií. Pokud nepracujete v oblasti umění, možná by stálo za to změnit profesi! Zvlášť pokud nejste se svým zaměstnáním spokojen.

Vzpomeňte si, co jste rádi dělali, když jste byli mladší. Nebavil vás zpěv nebo tanec? Malování? Starou zálibu byste mohli probudit alespoň jako koníčka. Nebudete litovat!

Pokud jste uviděli dvě ruce

… máte také rozvinutou představivost, základem všeho vašeho jednání je však logika. Nejprve vidíte vždy to, co je a ke skutečnosti jste pak schopni „vyfantazírovat“ cokoliv další. Díky bystrému rozumu a vaší racionalitě se na vás lidé často obracejí o radu.
Dokážete se dostat iz těch nejspletitějších situací a najít odpověď, která se bude zamlouvat každému.Nepropadáte snadno panice a v extrémních situacích dokážete lidi kolem sebe uklidnit. Je to pozoruhodný rys, který jiní velmi oceňují. Proto si vás často vyberou za lídra, i když vy sami máte za to, že někdo jiný by si s tím poradil lépe …

Pokud jste spatřili strom …

… jste neobyčejně všímaví. Nic před vámi nedá skrýt, protože si všímáte maličkostí, které jiní lidé prohlédnou. Víte a vidíte všechno.

Kromě toho velmi citlivě vnímáte city lidí kolem sebe. Díky tomu vždy přesně víte, co můžete od koho žádat. Svou schopnost byste dobře uplatnili v byznysu k dosažení finančního úspěchu. Pokud byste ji však chtěli využít ve prospěch jiných, doporučujeme profesi psychoterapeuta.

Pokud jste neviděli nic

… potřebujete dovolenou. Neschopnost něco z obrázku vyčíst signalizuje, že váš mozek je unavený a nedokáže účinně plnit složitější úkoly.

Pociťujete poslední dobou zvýšené podráždění? Je pro vás těžké nahlížet problémy z více stran? To vše jsou příznaky přetížení.

Odpočiňte si. A pokud je to nutné, nechte si vypsat pracovní neschopnost.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)