Matka 6-ti dětí nenáviděla své tělo. Jednou však zaslechla konverzací jejího manžela s přáteli o její strií a pak to všechno pochopila

Please Add Photos
to your Gallery

Australanka Sharni Kieser je fitness bloggerka a matka šesti dětí. Teprve nedávno byla v rozpacích, když si měla na sebe obléci bikiny a to jen proto, že po porodech bylo její tělo pokryté četnými striemi.

„Vždycky jsem si myslela, že nemá smysl sportovat, pokud je mé tělo pokryté striemi. Proč bych měla mít krásné tělo, když si nikdy nebudu moci obléknout bikiny? „- vzpomíná Sharni. Kdykoliv se měli setkat s přáteli na party u bazénu, rozhodla se pomoci v kuchyni nebo si obléká tričko.

Vše se v jejím životě změnilo, když zaslechla svého manžela, jak se mluví se svými kamarády. Řekl, že strie na pokožce jsou symbolem mateřské lásky. Určitě by se kvůli nim neměla cítit zahanbeně nebo své tělo nenávidět. V tom momentě si uvědomila, že se nenáviděla ze stejného důvodu, kvůli kterému ji její manžel miloval.

Dnes už Sharni ví, že strie jsou její vzpomínkou na to, že je matka. Každé z jejích dětí tyto strie „budovalo“ a po tomto uvědomění se konečně vrátila ke svému starému životu, v němž dělá to, co ji baví a naplňuje.

Nebrání se nošení bikin, strie bere s hrdostí a nezajímá ji, co si o ní myslí ostatní.

Manžel jí ukázal, že i navzdory všemu ji miluje tak jako dříve, ne-li ještě víc! Takto by měl být zachován každý opravdový muž!

zdroj: brightside.com

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)