„1000 lajků, jinak ho pustím!“ Otec sdílel šokující fotografii dítěte, které držel na okně 15. patra

Někdy to vypadá tak, že sociální sítě vědí udělat z lidí skutečné monstra. Nejsmutnější na tom je, že se jedná o skutečné případy, které se stávají jen kvůli tomu, aby měli dotyční lidé navštěvované své profily na sociálních sítích s co nejvyšším počtem lajků.

Například, dnešním protagonistou je Alžířan, který natočil krátké video doufajíc, že ​​dostane obrovskou odezvu. V hlavní roli účinkuje dítě (podle některých informací je to jeho rodinný příbuzný), které Alžířan drží jednou rukou za tričko z okna v 45 m výšce.

Název tohoto videa zní následovně: „1000 lajků nebo ho pustím!“ Tento člověk si neuvědomuje, že život dítěte stojí na kvalitě materiálu, ze kterého je tričko vyrobeno.

Jsme rádi, že lidé, který tento příspěvek viděli, nezůstaly ticho. Někteří z nich se obrátili na úřady a blogera zatkli. Muž byl obviněn za špatné zacházení s dětmi a uvězněni na dva roky.

Později vyšla zpráva, že muž byl otcem dítěte, ale nakonec to nebyla pravda. Přestože se tento příběh skončil šťastně, nemusel se vůbec stát, kdyby lidé nevyvádzali šílené věci jen za cenu získání co nejvíce kliknutí na tlačítko „líbí se mi to“.

Nahota za lajky

Není žádným překvapením, že některé ženy se prodávají za peníze. Co ale, když je ze ženy 10 leté děvče, které své polonahé fotografie šíří v rámci sociálních síti po celém světě? Obavy jsou zcela na místě a měly by je mít zejména její rodiče.

SELF na místech nehod a přírodních katastrof

Když je fotografie důležitější, než vlastní dítě …

Snímek s teroristům – pasažér letadla se vyfotografoval s teroristou, který unesl letadlo.

V případě, že nemáte to štěstí vyfotografovat se teroristům nebo během hurikánu, jednoduše použijte fantazii. Ano, je to vtipné (Ne, není).

extrémně záběry

Self při mimořádných situacích – proč byste si namísto zavolání rychlé pomoci nemohli udělat fotografii toho jak krvácíte?

Fotografie s vážně nemocnými nebo mrtvými lidmi – vrchol hlouposti a morálního úpadku!

Zbývá už jen doufat, že podobných případů bude co nejméně, protože jinak bude opět platit citát známého fyzika Alberta Einsteina, který řekl: „Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Při té první si však nejsem tak jistý. “

zdroj: videoboom.cc

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)