Žena se každý den sama uspokojovala. Jak to dopadlo?

Nic špatného, ​​ani zdrcující! Mnohé ženy přece masturbující – nejvíce v období dospívání a když nemají po ruce partnera, některé jednou týdně jiné častěji. Někdy jde jen o sebepoznání, jindy o snahu uvolnit se, zda pohrát se, relaxovat, vybít sexuální napětí. Takto popsala svou zajímavou zkušenost 44-letá maminka, která sice už dávno není žádnou puberťačkou, ale …

Eva je maminkou pěti dětí a už má pár let po čtyřicítce, přesto se necítí sexuální vybitá, pouze možná trošku na svou sexualitu pozapomněla a ani ve vztahu už sex nebyl tím, čím kdysi. Rozhodla se znovu seznámit s vlastním tělem a dopřála si zajímavý týden.

Takto probíhal, den po dni:

neděle

Po snídani, které připravila rodině i sobě, pár hrách s dětmi si připravila hodinku pro sebe. Všech „vyhnala“ ven, u postele zapálila pár svíček a svlékla se. Nejdříve se sice cítila nepříjemně, jakoby se ostýchala sama před sebou, to však zanedlouho prošlo.

Na pomoc si vzala lubrikant a do pěti minut se svíjela pod vlnami rozkoše. Když se její manžel is dětmi vrátil domů, divil se Evině záhadnému úsměvu a zeptal se, co se děje. Cítila se podstatně lépe, uvolněná, pozitivní naladěná, až to všechny překvapilo. Tehdy už věděla, že toto nebyl jediný den, což se bude věnovat masturbaci.

pondělí

Celé dopoledne spekuloval nad tím, kdy a jak to udělá, když nemá ani dostatek možností a klidu. Sexuální apetit ji však neupustil a tak si našla možnost seznámit se se sprchovou hlavicí, která nabízela vcelku silný proud vody – po lekci cvičení.

Hlavice nabízela mnoho možností nastavení, neváhala vyzkoušet všechny. Vyvrcholení, které způsobila voda bylo ještě intenzivnější než den předtím a přišlo neočekávaně rychle.

úterý

Po procházce s přáteli byl čas na večerní sprchu – jak jinak, i v tento den skončila happyendem. Orgasmus byl ohromující a sexappeal stále rostl. I Eva přišla na to, že vůbec není pravda, že pokud častěji masturbujete, sex potřebujete vzácněji, právě naopak!

středa

Večer, když uložila děti spát, otevřela si láhev červeného vína a řekla o svém pokusu manželovi Jaroslavu. Zůstal v rozpacích, její slova ho velmi zaujaly. Bylo to asi týden po tom jak měli společný sex.

Její libido však bylo podstatně silnější než jindy. Namísto obvyklého rutinního rychlého sexu však změnily způsob – v ten večer oba, jeden před druhým masturbovali. Jaroslav přiznal, že bylo úžasné dívat se na Evu, jak si to sama dělá …

Eva na chvíli zauvažovala, jak by ona reagovala, kdyby její muž řekl, že každý den masturbuje … Asi by byla naštvaná a cítila by se dotčena.

čtvrtek

Šla spát v obvyklém čase, ale myšlenky z rušného dne jejího nedali usnout. Tehdy si vzpomněla na článek, který četla o zdravotních výhodách masturbace – že pomáhá při premenstruačním syndromu i při problémům se spánkem. Jaroslav vedle ní už tvrdě spal, tak se rozhodla pustit svou fantazii na plné obrátky a masturbovat přímo v posteli, co nejvíce potichu. Ráno se těšila z neobvykle kvalitního hlubokého spánku a byla zase o něco moudřejší.

pátek

Eva se rozhodla udělat pořádek a vrámci toho našla dárek od bývalého přítele – vibrátor, který ještě nikdy nepoužila. Jednoduše nebylo kdy a neměla ani odvahu. Klitorisový vibrátor jí v plné kráse předvedl svůj výkon a přivedl ji k dalšímu nepoznanému vrcholu.

Sobota

Poslední den Evina experimentu. Domluvu s manželem, že když děti usnou, udělají si rande jako za starých časů. Vyobliekali se a vyšli do noci. Po pár drincích a důvěrném rozhovoru následovalo milování doma. Jaroslav dosáhl vrcholu brzy, Eva pokračovala sama až do jejího orgasmu.

Tvrdí, že se už vůbec nestyděla ani před sebou ani před partnerem, naopak, bylo to úžasné. Týden masturbace ji naučil osvobodit se od nejrůznějších nesmyslů, které do ní celý život zakódoval. Nyní se dokáže před manželem, i před sebou samou dokonale uvolnit. Říká, že neplánuje nadále každý den masturbovat, ale určitě si občas dopřeje rande se sprchou …

zdroj:diva.sk 


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)