Toto dítě nikdy nejedlo cukr. Podívejte se jak vypadá nyní!

Jako každá máma, i Shan Cooperová chce pro své dítě jen to nejlepší. Její dcerka Grace má 2 roky a patří k těm dětem, které měly rýmu jen 2krát! Podle Shan je to zásluha speciální diety, kterou dodržují rodiče společně s malinkou Grace.
Grace je nejzdravější dítě na světě! Její máma říká, že Grace se často hraje s nachlazením dětmi a … nic jí není. Tvrdí, že je to díky speciální dietě.

Začalo to tím, že Shan musela změnit stravování, protože trpěla alergií na různé produkty. Její muž začal jíst to samé co ona. Dietu vyzkoušela i dcerka Grace …

Řeč je o dietě Paleo – dieta pračlověka. Na následující straně se dozvíte, o co jde.

Stravování je stejné, jako bylo u pračlověka. Nedoporučují se jíst obiloviny, luštěniny, cukr, brambory a mléčné výrobky … Základem potravy je zelenina, ovoce, maso, houby a ryby.Podľa odborníků je tato dieta zdraví prospěšná! Konec konců i mama malé Grace nerozumí kritice lidí, protože ona a její dcera jsou zdravé a plné síly. Shan dítě kojí 2krát denně a poskytuje jí tak dostatek výživných látek. Na rozdíl od jiných rodičů ji nekrmí sladkostmi a dalšími polotovary ze supermarketu.

Jaký je váš názor na její argumenty? Dokázali byste vydržet takové stravování?


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)