Tato žena má 70 let a podařilo se jí ovládnout mládí. Díky jedné věci má vždy energii a vypadá mladě

Na světě žijí úžasní lidé, kteří inspirují těch ostatních k velkým změnám v pohledu na svět a životní styl. Dnes vám chceme takového člověka představit i my.

Carolina Hartz pochází z Austrálie a její způsob žití inspiroval mnoho žen po celém světě. Vše začalo s fotografií, kterou zveřejnila na internetu. Na první pohled se jedná o obyčejnou pěknou ženu, ale věděli byste uhodnout její věk? Na této fotografii je 70-letá matka tří dětí. Skvělé!

отказ от сахара

Carolina se podělila o své tajemství na zachování mládí is novináři. Nejhlavnějším faktem bylo vynechání cukru. Celých 30 let se omezovala s požíváním tohoto výrobku a ukázalo se, že to nebylo vůbec marné.

отказ от сахара

Když měla 41 let, doktoři jí diagnostikovali prediabetes, což je vlastně varování před možností výskytu cukrovky. Znepokojilo ji to natolik, že začala jednat. Jelikož sladké milovala, bylo pro ni těžké zbavit se toho, ale vždy se snažila hledat jinou cestu.

отказ от сахара

Namísto rafinovaného cukru začala používat xylitol – přírodní cukr, který je vyroben z dužiny a kůry břízy.

отказ от сахара

Z důvodu nesnášenlivosti lepku se Carolina musela také vzdát pšeničné mouky a několika druhů obilovin včetně ječmene a ovsa.

отказ от сахара

Australanka zbožňuje sport. I přes své stáří si aktivně zahraje basketbal, tenis a volejbal.

отказ от сахара

Osobně radí, abyste zbytečně nepřejídaly. Věří, že nadměrná touha jíst může být překonána, pokud si každé sousto vychutnáte a nezaměříte se na to, jak si jen nesmyslně zaplnit žaludek.

отказ от сахара

Co se týče spánku, snaží se spát ne méně než 8 hodin denně a také ze svého dne nevynechává ani meditaci.

отказ от сахара

Věříme, že tato inspirace pomůže i vám, při vašem prvním kroku k novému a zdravějšímu životu. Podělte se o článek s přáteli!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)