Překvapivě to funguje! Stačí podržet ruku v této poloze a s vaším tělem to udělá hotové zázraky

Mudry – speciální orientální praxe, která přispívá k řádnému rozdělen pozitivní energie, pro nejjemnější kanály uvnitř lidského těla. Jinými slovy, jde o speciální gymnastiku, která vám umožní spravovat energii osoby přes energetické dráhy prstů.

Jóga pro moudrých rukou

Dnes se budeme učit, jak provádět některé základní mudry, které budou sloužit jako výbuch energie a dodají vitalitu. Každé cvičení by mělo být prováděno denně po dobu 1 minuty.

jóga Hand

Surya Mudry
pomáhá těm, kteří chtějí zhubnout. Tato poloha prstů zlepšuje činnost trávicího traktu a přispívá k urychlení metabolismu. Pěstováním tohoto Mudry, po několika dnech se budete cítit a navíc zhubnete.

Prithvi Mudry
Tato pozice prstů je v chladném období velmi důležitá. Mudry pomáhá chránit tělo před infekcí a posiluje imunitní systém.

Vayu Mudry
Tato pozice prstů je užitečná pro ty, kteří jsou neustále trápí pro malé veci.Mudry zlepšuje krevní oběh a zklidňuje nervový systém.

Shunya Mudry
Meditace se zkříženými prsty tak, že pomáhá zbavit se bolesti a únavy. Tento cvik je nejlépe provést po náročném pracovním dni.

Varuna Mudry
Provedení této Mudry je cílem zlepšit rovnováhu tekutin v těle. Varuna Mudry také pomáhá vyrovnat se s hormonálními poruchami.

Vyzkoušejte, neprohloupíte.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)