Muž nafotil svou ženu na pláži v 9. měsíci. Podívejte se však blíže, co se mu podařilo zachytit

Stalo se vám někdy, že jste vyfotografovali něco, co jste vůbec nečekali? A všechno jste si toho všimli až poté, co jste si fotografie po pár dnech prohlíželi na svém počítači? Přesně takové něco se stalo milujícímu manželovi, který na pláži vyfotografoval svou těhotnou ženu.Daveova žena Angelině Mozer byla v době pořízení této fotografie v devátém měsíci a měla to být její poslední fotografie v druhém stavu. Pěkná fotografie těhotné manželky na pláži však zachytila ​​i něco jiného, ​​než jen bříško. Všimnete si to sami?

Přesně tehdy, když Dave stiskl spoušť, objevil se na fotografii i delfín, který právě vyskočil nad hladinu moře. Její poslední těhotenská fotografie tak najednou dostala úplně jiné rozměry. Vzácný záběr ihned obletěl celý internet a stal se hitem.

Delfíni jsou mimořádně inteligentní stvoření. S člověkem mají dokonce společných až 98% myšlení. Mezi sebou si dávají jména, které si dokáží pamatovat až 20 let svého života, přičemž se mohou dožít až 50 let. Dokáží elegantním způsobem vyskočit do výšky 3 – 4 metrů, přičemž délka skoku bývá až 10 metrů.

zena-delfin2

zena-delfin3

zena-delfin4


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)