Letuška zachránila malou holčičku od s*xuálního otroctví díky jednomu malému detailu, který jí něčím neseděl!

Byl to obyčejný let ze Seattlu do San Francisca.

Shelia, která ten den měla na palubě letadla službu, měla ale přesto pocit, že je něco v nepořádku. Upoutala ji dvojice cestujících. Byl to postarší muž a mladá dívka, které nemohlo být více, než 15 let. Na první pohled na nich nebylo nic divného, ​​ale když se letuška zamyslela, došlo jí, že je svědkem něčeho špatného.

letuska-sexualni-otrokyne1

„Ten pán byl velmi dobře oblečený, ale dívka vypadala, jako by procházelo peklem. Proč on vypadal tak dobře, zatímco ona byla rozcuchaná a očividně neměla vůbec dobrou náladu?“ Tuto otázku si Shelia položila a rozhodla se také okamžitě získat odpověď.

 
Když se pokusila dívku oslovit, vyšlo najevo, že její pánský doprovod pokaždé odpovídá za ní, i kdyby šlo o jakoukoli banální otázku. Poté, co i několik dalších pokusů o navázání kontaktu selhalo, pošeptala nenápadně dívce, aby šla na toaletu. Tam jí nechala na zrcadle vzkaz.

letuska-sexualni-otrokyne2

O chvíli později našla na umyvadle lístek, na kterém stálo, že dívka opravdu potřebuje pomoc. Shelia tedy ihned informovala pilota, který okamžitě kontaktoval policii a po příletu do San Francisca byla podezřelá dvojice zadržena.

letuska-sexualni-otrokyne3

Ukázalo se, že jde o s*xuální otrokyni, kterou muž již nějakou dobu zneužíval. Pomoc letušky tedy byla skutečně na místě. Poté, co byla díky ní dívka osvobozena, byla v Americe přijata do školy a může žít svůj život bez obav díky tomu, že si Shelia v osudný den všímala velmi pečlivě svého okolí. Řada z nás by si z ní rozhodně měla vzít příklad!

letuska-sexualni-otrokyne4


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)