Žena ignorovala ostré bolesti hlavy a o 2 dny později zemřela: neuvěříte, co ji zabilo!

V naší době častých bolestí hlavy – problém je nejen u starších, ale i mladých lidí. Stres, časté výkyvy počasí, hodně času za počítačem – to jsou jen některé z důvodů.

Ale bolest je nevyzpytatelná, takže je třeba se vždy poradit se svým lékařem.

Že mozková aneurysma je často doprovázena hroznými bolestmi hlavy, a pokud to budete ignorovat, budou následky katastrofální. Co je to za nemoc a jak ji diagnostikovat?

Příznaky mozkové aneurysmata

Aneurysma – je oslabena ve stěnách krevních cév, což může vést k jejich vysunutí. Nejčastěji se objevuje v aortě, ale ne vždy. Toto onemocnění je velmi složité, protože je velmi obtížné odlišit od běžné bolesti hlavy nebo migrény. Pouze tehdy, pokud dochází k aneurysmatu velmi často, můžete cítit nesnesitelnou bolest. Ale často si lidé myslí, že se jedná o běžnou migrénu a nevěnují tomu pozornost.

2

Tato žena si myslela, že se jedná o běžnou migrénu, ale když ucítila silnou křeč v hlavě, bylo už příliš pozdě. Ano, šla k lékaři ve stejný den jako byla diagnostikována mozková aneurysma. Zemřela o 2 dny později.

3-3

Lékaři dokáží rozlišit tyto základní příznaky tohoto onemocnění. Buďte, ale obezřetní. Pokud máte alespoň jeden ze seznamu, zajděte k lékaři, dokud není pozdě.

Příznaky

otupělý výraz tváře
mdloby
ztuhlý krk
nevolnost a nutkání na zvracení, závratě
nadměrná citlivost na světlo
bolest hlavy, která se liší od běžné bolesti hlavy, kterou cítíme.
bisiace oční víčka

4
Přejeme vám hodně zdraví!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)