To co se stane, když si dáte kousek CIBULE DO UCHA, je neuvěřitelné a uděláte to i vy

To co se stane, když si dáte kousek CIBULE DO UCHA, je neuvěřitelné a uděláte to i vy
Pokud hledáte pomoc v případě ran a různých bolestí, najdete ji v přírodě! Nepotřebujete žádné chemikálie, jejichž název ani nevíte vyslovit. Matka příroda Vám pomůže! Cibule je jeden ze zázraků, který účinně bojuje s různými druhy nemocí. Viz na co všechno zabírá a z čeho Vás vyléčí dříve, než její vůni ucítíte.

1. Stop kašli!
Cibulový sirup je vysoce účinný v boji s kašlem, i když Váš dech asi nebude moc příjemný. Cibuli si nakrájíme na kroužky a spolu s hnědým cukrem ji vrstvíme jako na obrátku. Hnědý cukr je zdravější než bílý. Hotovou směs necháme pár hodin odstát, než cibule pustí šťávu. Přípravek máme hotový.

2. Stop horečce!
Tento způsob léčby je velmi vhodný, pokud máte děti! Koupel ve studené vodě může být velmi traumatizující způsob jak snížit teplotu těla, speciálně u dětí. Pomůže, když plátky cibule vložíte do ponožek, které jim obujete. Na čelo přiložte hadřík namočený do vinného octa a horečka se rychle ztratí!

3. Stop rýmě!
Cibule z Vašeho těla vyžene rýmu velmi jednoduše. Uvařte si cibulový čaj nebo ji snězte syrovou a za pár hodin budete fit!

4. Stop bolesti ucha!
Každý, kdo zná bolest uší zná tu neuvěřitelnou bolest. Vyberte vnitřek, tzv. srdce cibule a vložte si ho do ucha. Cibule má protizánětlivé vlastnosti, které utiší bolest a zjemní maz v uších. Postup aplikujte před spaním a ráno bude mnohem krásnější!

5. Slzení využijte ve Váš prospěch!
Všichni z ní pláčeme. Čím více krájíte, tím větší potůčky slz tečou. Proto to využijte a v případě, že se Vám do oka dostane cizí předmět, krájejte cibuli. Bude ven co nevidět!

6. Kůže na kůži!
Pokud se říznete, nehledejte náplasti. Jděte do ledničky, oloupejte cibuli, vyčistěte ránu a přikryjte ji cibulovou slupkou. Ta zastaví krvácení a urychlí hojení.

7. Na jizvy po operacích s cibulí!
Tato kouzelná zelenina pomáhá zahojit dokonce i nejhlubší jizvy po operacích. Nemusíte používat léky či krémy, použijte cibuli. Minimalizuje rozsah jizvy a její nechtěné ztmavnutí.

8. Stop infekci!
Nezáleží na tom jaký je problém, cibule je řešením! Tato cibulová pasta Vás zbaví infekcí rychle a jednoduše.

Postup přípravy:

1 .Nechajte sevřít mléko a nalijte ho na plátek bílého chleba.

2. Na chléb nastrouhejte cibuli.

3. Vše rozmixujte.

4. Očistěte zamořenou oblast a aplikujte připravenou směs.

5. Natřete místo pastou a nechte působit cca 2-2,5 h, aby nasákla infekci.

6. Nechte masu ztvrdnout a infekci prostě ze sebe „vytáhněte“. Ránu omyjte a proces opakujte podle potřeby.

9. Stop popáleninám
Popálení je velmi nepříjemné a může zanechat ošklivé jizvy. Na popálené místo ihned přiložte plátek cibule a nechte působit přibližně 2 minuty. Následně polijte místo vaječným bílkem, které vytvoří bariéru a obalte poraněné místo obvazem. Tak jednoduše a bez jizvy.

10. Stop štípance
Proti štípance je nejlepší překvapivě cibule. Jeden kousek dokáže zmírnit otok, vypudit jed a urychlit hojení.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)