Tento muž našel novorozence a hned zavolal policii. O 22 let později si přečetl zprávu, která ho přivedla k slzám

Před 22 lety se udál zvláštní příběh. Joe Campbell si v běžný den chtěl zavolat z telefonní budky ve východním Londýně. Když však vešel dovnitř, spatřil něco neobvyklého. Na zemi ležela nákupní taška, ze které se ozýval tichý pláč. V tašce bylo malé děvčátko, které tam nechala napospas osudu její matka.

muz-novorozenec1

Tato žena to v životě neměla lehké. Měla 6 dětí a čelila domácímu násilí mnoho let. Zavolala proto do jednoho z dětských domovů a žádala, aby přijaly dítě, které porodila jen před několika hodinami. Nechtěla, aby i její další dítě trpělo. Malou Kiran však našel právě Joe. Hned zavolal policii a holčička vzal do nemocnice. Zde však tento příběh nekončí.

muz-novorozenec2

Malá Kiran se tedy ocitla v dětském domově. Strávila tu pár měsíců a později se dostala do adoptivní rodiny. Po celou dobu jí Joe posílal dárky, pozdravy. Jediné, co chtěl, bylo, aby se cítila milovaná. I Joe uvažoval, že si Kiran adoptuje, jenže jeho žádosti byly vždy zamítnuty, protože byl dlouhodobě svobodný. Po adopci už Joe Kiran kontaktovat nemohl. Kiran však nikdy neřekli, kdo jí všechny ty dárky posílal.

Po letech, kdy měla Kiran 18, dostali se jí do rukou její adaptační papíry. Tak se dozvěděla o tajemném muži, který ji zachránil a chtěl ji adoptovat. Bohužel, nevěděla jeho jméno, ale našla způsob, jak ho najít.

22letá Kiran zveřejnila svůj příběh na všech možných sociálních sítích a doufala, že se zpráva dostane i k její zachránci. Nakonec se to povedlo! Joe a Kiran se setkali a bylo to opravdu dojemné. Dodnes se navštěvují a Joe považuje Kiran za vlastní dceru, přičemž Kiran v něm našla přítele a otce.

muz-novorozenec3

Krásný příběh, co? Znáte cosi podobné? Dejte nám o tom vědět v komentářích.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)