Příběh kočky, která 5-krát prošla přes plameny, aby zachránila své děti z požáru

Tato kočka z New Yorku má větší srdce než mnoho mužů. Seznamte se se Scarlett, kočkou, která se stala jednou z nejznámějších kočičích matek v roce 1996, kdy pětkrát proběhla skrz plameny a zachránila všech pět svých koťat z požáru budovy.

Dokazuje, jak silná je matčina láska ke svým dětem. Poté, co zachránila své koťata, se je po jedno dotkla nosem, protože nemohla otevřít své popálené oči. Ujistila se, že všichni žijí. Později upadla do bezvědomí.

kocka1

Zde je kočka s pěti koťaty, které zachránila z hořícího domu.

Scarlett se svými koťaty žila v opuštěné garáži, když najednou celá stavba začala hořet. Poté, co hasiči zvládli situaci, spatřili, jak Scarlett vytahuje koťata z plamenů, jedno po druhém

V důsledku popálenin nemohla otevřít oči, měla popálené tlapky a částečně spálený kožíšek. Navzdory bolesti a ranám se se svým nosem ujistila, zda koťata žijí. Pak omdlela.

Hasič, který Scarlett našel, ji okamžitě vzal k veterináři. Po třech měsících všechna koťata, s výjimkou jednoho, byly připraveny na osvojení. Do útulku přišly tisíce listů. Každé z koťat našlo svůj domov.

kocka2

Scarlett byla osvojena paní Karen Wellen, která kdysi sama utrpěla zranění v autonehodě a od té doby si začala osvojovat zvířata vyžadující zvláštní péči. Nemusíme dodávat, že Scarlett vede spokojený život.

Toto gesto od kočky ve mně vzbuzuje velký obdiv a úctu, ale i emoce. Lidé by se měli učit od zvířat, jako je Scarlett. Podělte se o tento krásný příběh.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)