Otec uveřejnil fotografie své dcerky trpící rakovinou s komentářem: „TOTO JE PRAVÁ TVÁŘ TÉTO NEMOCI.“

Žádná rodina by neměla projít tímto peklem.

Jessica má 4 roky. Před rokem jí diagnostikovali druh rakoviny, který postihuje výhradně děti. Neuroblastom čtvrtého stupně. Pouze před několika dny se zjistilo, že léčba nepřináší požadovaný efekt a holčičce zbývá pouze několik dní. Rodiče se rozhodli přerušit léčbu aby Jessice zpříjemnili poslední dny jejího života.

O minulosti dívky píší média na celém světě. A to poté, co její otec Andy, který je fotograf, publikoval na internetu srdcervoucí fotografii své dcerky.

Pod ni napsal: „Je to nejtěžší fotografie jakou jsem udělal. Je na ní moje čtyřletá dceruška, která se po 12 měsících boje s rakovinou dozvěděla, že jí zbývá pouze několik týdnů života. Tato fotografie je udělaná v momentě, kdy nás (rodiče) odstrčila a prožívala palčivou bolest sama. Je to pohled, který bohužel vidíme každý den. Toto je pravdivá tvář rakoviny. Cévy jsou vidět po celé její kůži, slza jí teče po líčku, tělo je ztuhlé a tvář má od bolesti zkřivenou.

nemoc-dite1

Fotografie nebyla publikována aby obdržela miliony lajků, nebo aby vzbudila soucit, či o ní psala média. Tato fotka nemá nikoho urazit, či šokovat. „Možná si kvůli této fotce lidé uvědomí, jaká je rakovina u dětí. Možná se s tím něco udělá, aby žádné dítě již nemuselo trpět touto bolestí a žádný rodič nemusel být svědkem toho, jak se tělo z jeho těla a krev z jeho krve ze dne na den cítí hůř. „ Píše Andy.

Svůj příspěvek končí dramatickým apelem: „Musí se udělat výzkumy a lékaři musí bádat, protože příliš dlouho jsme nechali dít něco takového. Jako rozrušený otec vás žádám. Mé dcerce už není pomoci, ale rakovina u dětí se musí dát vyléčit. Žádná rodina by neměla projít tímto peklem.

Andy zveřejňuje fotky Jessicy od samého počátku jejího boje s nemocí.
nemoc-dite2

 

 

nemoc-dite3

 

 

nemoc-dite4

 

nemoc-dite5


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)