Jak vlastně vypadají ti, kteří platí českým dívkám dovolené v Monaku a v Dubaji …

Sociální sítě nám diktují vlastní pravidla chování. Na Instagram většina uživatelů získávají účty mladých dívek, které neváhají vystavovat své polonahé fotografie na pozadí tropických zemí v prestižních střediscích.

Miliony žen na celém světě závistivě vzdychají při pohledu na tyto fotografie, ale málokterá se zamyslí, co stojí tato nádhera a kdo platí všechny tyto dovolené do exotických zemí.

Ve skutečnosti, ti, kteří zajišťují těmto kráskám nádherné prázdniny, se nevyskytují na žádné fotografii na Instagram. A to jen proto, že jsou ženatí, mají další milenky, které věří v svou jedinečnost.

Nechci zklamat mladé krásky, které sní o pohádkové cestě na nejlepší tropickou pláž a do nákupních míst na světě, ale do takového života spadají takoví fešáci.

Samozřejmě, nemusí jich být 5, a obecně to mohou být jiní muži, ale 99 ze 100 bohatých mužů, život mladých krásek sponzorují tzv. tatínkové.

Je to dohoda. Zabezpečení starší muži dlouhá léta tvrdě pracovali, aby získali kapitál a nyní si kupují mládí a krásu jejich společnic. Dívky si to přece zaslouží. Vždyť na to, aby toto dosáhli, museli celé hodiny trénovat v posilovně a podstoupili množství kosmetických procedur, a nyní chtějí být za to odměněny.

Samozřejmě, každý má právo zvolit si svou cestu. Takže, když budete příště se závistí dívat fotografie dívek, zamyslete se nad tím, zda to opravdu potřebujete.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)