Hubnutí bylo vždy u mě velký problém, i když jsem cvičila. Kamarádka mi ale poradila něco a kila šli dolů

O 5 kilogramů lehčí? To zní dobře, že? Existuje mnoho způsobů, jak efektivně zhubnout: strava a cvičení vedou k urychlení látkové výměny. Ačkoli jsou tyto procesy prováděny u každého jinak, vždy se dopracují ke stejnému výsledku. Tím je zrychlený metabolismus. Samozřejmě, jedná se o pravidelné cvičení a zdravé stravování. To, že si půjdete zacvičit a pak zkonzumujete všelijaké dobroty z rychlého občerstvení a nakonec Oreo cheesecake, váš metabolismus určitě nezrychlí.

напиток для похудения в домашних условиях

Pokud dodržujete tyto základní pravidla, nabízíme vám do pozornosti i tento skvělý nápoj, který za krátkou dobu nastartuje metabolismus. Nijak neublíží, zbavíte se přebytečných tuků a díky detoxikaci se zlepší i kondice vašeho těla.

пей худей

potřebujete

1 lžičku mletého zázvoru
1 citrón
1 svazek petržele
500 ml vody
špetka skořice
1 PL octa
рецепт похудения

Do hrnce s vařící vodou přidejte všechny potřebné ingredience (petržel a citron nakrájený nadrobno) a vařte 5-10 minut. Přeceďte, nalijte do vhodné nádoby a nechte směs vychladnout a skladujte v chladničce. Nápoj konzumujte jednou denně před spaním (150-200 ml). Urychlí to váš metabolismus během noci a ovlivní hmotnost v následujícím týdnu užívání.

Ingredience tohoto nápoje nejsou zvoleny náhodně. Citron podporuje trávení a před spaním je důležité, aby žaludek nemusel zpracovávat těžká jídla, protože se tím prodlouží proces trávení.

лимоны для похудения

Petržel je známý močopudný prostředek, který pomáhá snižovat otoky a množství tkáňového moku. Nezapomínejte na to, že zadržování vody v těle je vysoce nežádoucí.

петрушка для похудения

Zázvor má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají odstranit poruchy v zažívacím systému, stejně jako zbavit se parazitů a toxinů v tlustém střevě. Zázvor je vhodný v čerstvé i sušené formě.

имбирь лимон для похудения

Ocet prodlouží účinek nápoji a skořice eliminuje večerní pocity hladu a chutě na sladké. Vyzkoušejte to i vy a podělte se s vašimi výsledky níže!

Článek pochází z Chillin.sk a je zakázáno ho šířit dál


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)