Co všechno byste měli vědět o štírech? Je to opravdu výjimečné znamení zvěrokruhu …

Štír je 8. znamení zvěrokruhu. Lidé narození v říjnu a listopadu dokáží jiné zaskočit, vždy však pozitivně. Zajímavostí je, že bychom nikdy neměli spoléhat na první dojem. Často jsou lidé ve znamení Štíra úplně jiní, než se nám na první pohled mohou zdát!

Jedno je ale jisté – Štíři se nebojí říkat pravdu přímo do očí. Někdy to se svou upřímností a otevřeností až přehánějí. Nedělají to ale schválně. Prostě chtějí mít ve všem jasno bez zbytečných nedorozumění.

skorpion1

Lidem narozeným v tomto znamení záleží na tom, aby vypadaly dobře za každých okolností. Totéž očekávají i od svých přátel. Ti z vás, kteří se s nějakým štíři přátelé, mohou často slyšet, že „v těch nových džínách vypadají tučně“, na druhou stranu ale mohou dostat jako dárek svetr, který nádherně zvýrazní krásnou barvu vašich očí. Štíři přímo milují darovat pečlivě vybrané dárky.

Když partner (nebo partnerka) na celý život, tak jednoznačně Štír! Občas má komplikovanou povahu, někdy je žárlivý a nerad mluví o svých pocitech. Oplývá ale jednou velmi výjimečnou vlastností – přímo prahne po trvalém vztahu. Dokáže být velký romantik, je věrný a oddaný.

skorpion2

Štíra nikdy neoklamete! I když je do vás zamilovaný až po uši, stále zůstává oběma nohama pevně na zemi. Dokáže skvěle vycítit, jestli to s ním myslíte upřímně a čte mezi řádky. Varuje druhých před nekalými úmysly podvodníků a nebojí se říct někdy i krutou a bolestnou pravdu. Jsou to pragmatičtí realisté, co jim v životě rozhodně není na škodu.

Další poměrně jejich pozitivní vlastností je ambicióznost. Štíři neohroženě dotáhnou vše do úspěšného konce a nebojí se těžké práce. Pokud vědí, že za dobře odvedenou práci je čeká odměna, zbytečně nemluví a udělají vše, co je potřeba.

skorpion3

Není náhoda, že mnoho úspěšných lidí je narozených právě v tomto znamení: Bill Gates, Pablo Picasso, Leonardo DiCaprio nebo Julia Roberts. Štíři se své práci věnují na 100% a se stejným zápalem rozvíjejí i své záliby.

Mají také výjimečně silnou intuici … Vždy naslouchají svému vnitřnímu hlasu a většinou se nemýlí. Nic nedělají proti své vůli, Se škorpiónem nemá smysl mluvit o penězích. Toto téma je pro něj tabu a nikdy vám neprozradí, kolik vydělává nebo na co své peníze utrácí. Je důležité poznamenat, že s penězi zachází s rozumem a nemá ve zvyku být marnotratný, i když …

skorpion4

Řeč je o drobných požitcích, ve kterých si Štír čas od času vyžívá. Dopřeje si značkové drobnůstky, naplánuje neobyčejný výlet, nebo si koupí něco, co nemá nikdo jiný. Pokud byste si měli k sobě na opuštěný ostrov vybrat jednoho člověka, rozhodně vám doporučujeme Štíra! Jeho vynalézavost, pragmatismus a šikovnost ho předurčují k tomu, že si dokáže poradit v každé situaci.

Žádné jiné znamení zvěrokruhu se ze špatných zpráv nevzpamatuje tak rychle jako Štír! Po každém pádu rychle vstane a kráčí dál, odhodlaný o své štěstí bojovat! Z tohoto důvodu je i skvělým psychologem … Oplývá neskutečnou empatií a každý problém se snaží vyřešit co nejefektivněji. Vždy vás s radostí vyslechne. Záleží mu na tom, aby se lidé v jeho přítomnosti cítili příjemně.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)