Chcete kontaktovat svého anděla strážného? Podívejte se jak!

Anděl strážný, vůdce ducha, výší JÁ … jakkoli ho chcete nazvat, vždy se hovoří o tomtéž. O andělovi strážném.

Dnes ho chce kontaktovat více lidí než kdykoliv předtím. Život na Zemi se může zdát zcela vyčerpávající, matoucí a občas hrozný, ale naučit se spojit se svým strážným andělem vám může pomoci při procházení turbulentními vodami a opětovně se plavit po moři bez vln.

Tyto špatné časy vám mohou připadat jako velmi izolující a děsivé, ale naši andělé strážní chtějí, abychom věděli, že jsou tu s námi a mohou nám pomoci. Možná jste se pokusili kontaktovat svého anděla strážného už i předtím, ale vždy to dopadlo bez úspěchu a proto vás může zajímat proč. Bez ohledu na vaši situaci se s vámi chceme podělit o několik způsobů, jak se spojit s osobním strážným andělem.

Jak to funguje:

Vždy dávejte pozor na vaše fyzické prostředí a na to, jak k němu přistupujete. Andělé strážní rádi občas komunikují prostřednictvím fyzických pocitů, takže nemusíte dělat nic kromě toho, že si jich všimnete. Například, pokud začnete mít husí kůži bez zjevného důvodu, nebo máte pocit, že někdo nebo něco je s vámi v místnosti, mohli by to být příznaky strážného anděla, který se snaží s vámi navázat kontakt.

Softness Concept. Closeup Of Beautiful Woman's Hands With Healthy Soft Skin Holding Light White Feather. Health And Body Care Concepts.

Když se něco ve vašem fyzickém prostředí vyskytne, aniž jste dokázali přesně určit zdroj, rozpoznejte, že se jeden z vašich strážných andělů pokouší s vámi propojit. Pokud budeme věnovat pozornost vašemu okolí a skutečně se zaměříte na pocity, které cítíte, můžete mít větší šanci kontaktovat právě vašeho anděl strážce.

MEDITACE

Naši strážní andělé nás kontaktují v jiné sféře, takže může chvíli trvat, než přijmeme jejich poselství. Meditace však poskytuje skvělý čas na kontakt s vaším průvodcem, protože tato činnost vám umožňuje získat přístup k vyšším silám. Během meditace se jednoduše něco zeptejte svého anděla strážného. Mohou okamžitě reagovat, nebo to může chvíli trvat v závislosti na tom, jak jste připraveni přijímat zprávy.

Strážci se často nepřihlásí, pokud s nimi nezačneme udržovat kontakt prostřednictvím meditace. Je to pro ně úžasný prostředek komunikace. Během meditace můžeme zablokovat všechny světské rozptýlení a soustředit se jen na to, abychom „byli“ a přijímali zprávy, když přijdou.

Snímka-obrazovky-2017-05-11-o-19.55.12-1016x580

UPOZORNĚNÍ NA ČÍSLA NEBO JINÉ „ZNAČKY“ VE VAŠEM PROSTŘEDÍ

Podle Doreen Virtue, vidění času 11:11 často znamená, že váš strážný anděl vám chce poslat zprávu z vyšších říše a konkrétně to, že své myšlenky velmi rychle interpretujete do reality. Čím více si všimnete opakující se čísla, zejména 1, tím silnější je spojení mezi vámi a vaším strážným andělem. Naučte se zpomalit a věnovat pozornost tímto znakem, protože stále více a více lidí si všímá opakujících se čísel. To ukazuje, že naši andělé, nebo jakkoliv, jak byste je chtěli nazvat, jsou při vás víc než kdykoliv předtím. Pokud uslyšíte stejnou skladbu v rozhlase vždy když se dostanete do auta, věnujte pozornost jejího významu a významu, který má ve svém životě. Naši zesnulí rodinní příbuzní často rádi komunikují s námi prostřednictvím hudby v rozhlase ať už tomu věříte nebo ne.

Doreen Virtue , známý psychiatr, andělský léčitel a motivační řečník, říká, že „žádný anděl nesmí zasahovat do života člověka“, věnuje se tomu ve své knize The Angel Therapy , kde mluví přesně o tom, ale jen s výjimkou život ohrožující nouze. Ve skutečném životě dostaneme pomoc od našich andělů tak, že je musíme o to nejprve požádat.

Pokud máte skutečnou potřebu a touhu spojit se s průvodcem, spojí se s vámi a nabídne vám pomoc. Nezapomeňte, že vám chce pomoci, takže neváhejte a požádejte ho o pomoc vždy když to nejvíc potřebujete.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)