Automechanika VIDĚL KAŽDÝ DEN smutnou ŽENU, když míjela jeho dílnu. PAK SE JEJÍ ROZHODL POMOCI!

Ze všeho nejvíc milujeme, když se s vámi můžeme podělit o hezký příběh se šťastným koncem! Po jeho přečtení se totiž vždy oživí víra v lidské dobro Američan Richard Newberry je opravdu výjimečný člověk

Richard vlastní svou autodílnu. Během jednoho měsíce si všiml ženu, jak smutně prochází kolem jeho dílny. Jednoho dne si zase všiml, že plakala. Rozhodl se s ní proto promluvit.
Richard na první pohled nevypadá jako velmi empatický člověk a je důkazem toho, že se nikdy nemáme spoléhat na první dojem!

automechanik1

Když spatřil uplakanou Erestinu Nunezovou, chtěl se s ní alespoň na chvilku promluvit. Žena byla ve velmi špatném psychickém stavu, ale o tom později. Ukázalo se, že Ernestina chodí každý den 1, 5 km pěšky do státní školy, kde pracuje jako vrátná. Penězi chce pomoci své snaše a 2 vnoučatům.

automechanik2

Ernestin syn, Daniel byl bývalým vojákem. Po návratu domů se nemohl vzpamatovat. Trpěl posttraumatickou stresovou poruchou. Bohužel se mu nedostalo pomoci … spáchal sebevraždu a zanechal po sobě manželku a 2 děti.

automechanik3

Když si Richard vyslechl celý příběh neznámé ženy, se kterou se nakonec spřátelil, rozhodl se jí pomoci. Nejprve to začalo rozhovorem. Ernestina se cítila osamělá, utahaná a všechno viděla černě. Nyní se měla alespoň s kým popovídat.

Pak se ale stalo něco ještě krásnějšího. Automechanik jí daroval … auto! Nyní již nemusí denně chodit do práce pěšky a také je to velká pomoc i pro její snachu.

Úžasný člověk, že? Když se ho zeptala na důvod, řekl, že v minulosti sám trpěl … Byl ve vězení a pak byl bezdomovcům. Nyní má úžasnou rodinu a práci, kterou miluje.

Chce se svým štěstím podělit i s ostatními. 🙂

automechanik4


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)