1 Polévková lžíce na lačný žaludek a 10 minut. Nevěřím, že před rokem byly mé zuby prokletím

Vypláchnout si ústa olejem na prázdný žaludek – jedno ze starověkých ajurvédských praktik. Kdybychom tento postup prováděli každý den od našeho dětství, zubaři by neměly co dělat.

Tajemstvím lipidů v oleji je, že vytahuje z úst bakterie a zabraňuje jejich opětovnému přilepení se na zuby a ústní sliznici. Kloktání s olejem vám pomůže eliminovat běžné problémy: čistí plak, zpevňuje dásně, odstraňuje špatný dech … a to není všechno!

профилактика кариеса фото

Vyplachování úst olejem

Nejlepší bude, když to provedete ráno, hned po probuzení a samozřejmě na lačný žaludek. Dejte si do úst 1 PL slunečnicového nebo olivového oleje (můžete klidně použít i kokosový, sezamový nebo jiný).
Ponechte ho v ústech 10 minut a v žádném případě ho nepolykejte. Zatímco bude v ústech, nasbírá všechny škodlivé bakterie a toxiny.

гигиена рта

Jakmile olej zhoustne, vyplivněte ho a vypláchněte si ústa teplou vodou.
лечение кариеса

Žádný jiný přípravek či zubní pasta nebude fungovat tak efektivně! Během několika dní si všimnete, že váš dech je svěžejší a zuby bělejší. To je jen začátek …
зубы кариес

Nyní si můžete umýt zuby jako obvykle. Olejová ochrana, která se tvoří v ústech během 10 minut, pomůže i samotné zubní pastě lépe vyčistit vaše zuby.
полоскание рта

Jedná se o jednoduchou proceduru, ze které se snadno stane zvyk. Je důležité, abyste si olej přichystali do sklenice k zubnímu kartáčku ještě večer a ráno na to určitě nezapomenete!

Nedejte bakteriím žádnou šanci a nezapomeňte se o tento článek podělit is vašimi přáteli.

 

článek byl přeložen ze stránky chillin.sk a je zakázáno jej dále šířit


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)