Žena ponořila své prsty do tekutiny a okamžitě věděla, že jí jde o život. Tento trik zachránil život už mnoha ženám

V tomto případě se potvrdilo, že krása dokáže zachraňovat. „Tajné barvy“, takto se jmenuje série laků, která byla speciálně navržena 4 studenty ze Severní Karolíny. Vlastnosti ukrývající se v těchto lacích dokáže dívkám a ženám pomoci ochránit se před znásilněním a loupeží!

lak na nehty1

Nová manikúra

Násilníci a jiní darebáci často využívají omamné látky bez zápachu a chuti na to, aby utišili nebo znehybnili svou budoucí oběť. Identifikovat nebezpečné látky nebyla snadná záležitost, ale tito čtyři studenti vyrobili lak, který mění barvu, pokud se jeho majitelka ocitne v nebezpečí.

lak na nehty2

Žena si nalakuje nehty a může si být jistá, že nevypije žádný drink s nebezpečnou dávkou klonidinu. Jednoduše ponoří nehet do nápoje a počká pár vteřin, zda lak nezmění barvu. Pokud neprojde touto zkouškou, nalakovaný nehet odhalí drogu v nápoji a může se přivolat policie.

lak na nehty3

Rodiče mladých dívek, kteří se obávají o jejich bezpečí, jim mohou tyto laky koupit například jako dárek k narozeninám. Díky těmto čtyřem mužům se laky dostanou na trh již letos.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)