VTIP DNE: Muž jí nachytá s milencem

„Panebože, dělej se mnou co chceš…“ Marie si to užívá s milencem, když zarachotí klíče a Franta se vrací domů. Schová milence proto do skříně, sepne ruce k nebi a prosí: „Panebože, dělej se mnou co chceš, jen ať ho manžel neobjeví.

On je strašně žárlivý a zabil by i mě i jeho. “ Dobře !! „- ozve se z nebes lidským hlasem -“ Ale za tři roky tě povolám k sobě. Utopíš se! “ Dobře, dobře Panebože! Jen ať ho nenajde … “ Vše proběhlo naprosto hladce.

Marie se tři roky nekoupe, pouze sprchuje. Tři roky nechodí na koupaliště a celkově se vodě zdaleka vyhýbá. Přejde pět let a ona, protože se jí nic nestalo, na svou dohodu s Pánem bohem i zapomene. Koupí si zájezd na okružní plavbu lodí. Na lodi je velká zábava a jsou na ní jen samé ženy.

Zde se náhle začne loď potápět. Marie si vzpomene na svou dohodu, sepne ruce k nebesům a vola: „Panebože, teď mě chceš povolat k sobě? Vždyť kolik nevinných žen zemře spolu se mnou … “ Dva roky, „- ozve se na to hromový hlas z nebes -“ dva roky mi trvalo, než jsem vás všechny k*rvy shromáždil na jednu loď !!! „


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)