Tvrzení, že je střelec nejlepší znamení zvěrokruhu, je pravda… PŘESVĚDČTE SE SAMI!

Lidé narození v období od 22. listopadu do 21. prosince nejsou považováni za nejzábavnějších jen tak pro nic za nic. Jsou to veselí a pozitivní lidé. Střelec je jedním z mála znamení, které se přísně drží svých principů. V čem se ještě liší od ostatních?

Střelec vyzařuje pozitivní energii! Dokáže vidět to dobré i v těch nejkomplikovanějších situacích. Z problémů si nedělá těžkou hlavu a vždy věří, že jak rychle přišly, stejně rychle i odejdou. Toto znamení nepodlehne depresi jen tak lehce, protože u něj nemají ošklivé myšlenky žádnou šanci!
Nic pro něj není nemožné! S úsměvem na rtech dosáhne přesně toho, o čem si ostatní mohou nechat jen zdát. Jeho dobrá nálada dělá na jiných velký dojem. Pokud se mu něco nepovede, nevzdává to, právě naopak! Ještě více se usiluje o to, aby uspěl!

strelec1

Má mimořádně velké srdce. Střelec miluje čistou a upřímnou lásku, nepodvádí a obětuje toho hodně, jen aby se jeho blízcí cítili v bezpečí, šťastní a milovaní.

Na první pohled může Střelec budit dojem, že chce za každých okolností vládnout, to vše ale pramení z obav.
I přesto, jako stálý je v lásce, miluje překvapení! Střelec dokáže ráno jít do práce, po dlouhém dni se vrátit domů s tím, že venku je hezky a zítra je sobota … a že by nebyl vůbec špatný nápad zajít si k moři a pozdě v noci už se spokojeně prochází po pláži. Miluje překvapování své rodiny a přátel a jejich úsměv je pro něj ta nejkrásnější odměna!

Střelec bývá často unavený, protože si na svá bedra někdy nabere až příliš … Je pracovitý a nikdy vám neodmítne pomoci. Všechno to ale zvládá s nevídanou lehkostí! Je velmi vnímavý. Hned odhalí, kdo ho chce jen využít, nebo jej obírá o pozitivní energii!

strelec2

Přátelství je pro Střelce ta nejkrásnější věc na světě! Má přátele na celý život a věří v to, že vždy má kvalita přednost před kvantitou. Vyhýbá se falešným lidem a velmi rychle odhalí, kdo ho chce jen využít. A tehdy s ním nejsou žádné žerty …
Toto znamení je rodinně založeno, u něj doma se každý cítí příjemně! Střelec svou rodinu stmeluje a také jeho přátelé vědí, že jeho domov je i jejich domovem.
Jsou přirozeně zvědaví a milují se učit nové věci. Toto znamení je také upovídané. Neexistuje téma, ze kterého by si pro sebe nenašel něco zajímavého.

Úsměv mu z tváře nezmizí jen tak lehce. Miluje žerty a také se dokáže smát i sám ze sebe. Můžete si všimnout, že často je ironický a také si vás dobírá, nikdy ale nepřekročí hranice a nebude vás ponižovat. Uctivost a upřímnost jsou vlastnosti, kterými se v životě řídí.

Neúcta je pro něj něco, co ho dokáže vyvést z míry … Nakonec ještě dodáme, že slovo „nuda“ byste ve slovníku Střelce hledali jen těžko! Každý den s ním je zážitek a všechen svůj čas se snaží naplno využít 🙂

Střelec je skvělý člověk. Souhlasíte s touto charakteristikou? Pokud se ti líbil tento příspěvek – sdílej

strelec3


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)