Turistka DALA SVOU PIZZU bezdomovci. Nikdy by ji nenapadlo, KDO TO VE SKUTEČNOSTI BYL

Žena z Francie, Katrine Gombeau, byla v New Yorku na prázdninách když si popletla amerického herce Richarda Gera s bezdomovcem. Aniž by ho poznala mu nabídla kousek pizzy.

Francouzska později sama popsala, že byla na procházce po městě se svým partnerem a 15-letým synem, když si všimla muže, který se přehraboval v odpadcích. Vypadal jako bezdomovec. Dojatá z toho pohledu se rozhodla, že půjde k němu a nabídne mu kousek pizzy z restaurace v níž právě byla.

bezdomovec-pizza1

„On se zeptal“ co je v tašce? „Snažila jsem se mu odpovědět anglicky, ale ukončila jsem to ve francouzštině. Řekla jsem „Omlouvám se se, ale Pizza už je studená.“ Odpověděl „Mockrát děkuju. Bůh Vám žehnej. “ popisovala Gombeau.

Karina si uvědomila koho vlastně setkala v ulicích New Yorku o dva dny později, když zaměstnanec hotelu ve kterém rodina bydlela jí ukázal fotografii v novinách, kde stála vedle Gera.

bezdomovec-pizza2

Ukázalo se, že francouzská náhodou vešla do natáčení filmu „Time out of Mind“, ve kterém Gere hraje jednu z hlavních rolí. Pro Richarda Gera a zbytek štábu to byl moment, na který nezapomenou a budou na něj vzpomínat jako na ilustraci prostého lidského dobrá.

bezdomovec-pizza3

bezdomovec-pizza4


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)