Jak se zamilují jednotlivá znamení v horoskopu? Sedí to i na vás?

Každý člověk se narodil za určitého postavení hvězd. Mnozí věří, že žijeme, pracujeme a také milujeme pod jejich vlivem …

BERAN

Beran se zamiluje klidně. Je to ten vzácný případ, kdy beran odloží svůj ohnivý temperament a sedí klidně na břehu řeky se stéblem trávy v zubech, zatímco proudy plynoucí kolem neodnesou mrtvoly všech jeho soupeřů. Pak se Beran pomalu zvedne, líně dojde k objektu své vášně a nedbale pronese: „Vezmeš si mě“.

BÝK

Býk se zamiluje zuřivě. Objekt lásky musí Býkovi patřit úplně – se všemi náležitostmi a kreditkami. Protože jinak …. ne, to raději nechtějte vědět! Býkova vášeň žije podle zákonů Andersenova malé zlodějky: „poručím, aby tě zbičovali a hned si mě zamiluješ, drahoušku!“ Zamiloval a basta! Takže Býci vždy dosahují vzájemné lásky (jinak je to strach, opravdu strach). A když se někdo náhodou rozhodne Býka opustit, pak jen po špičkách, pod rouškou noci a v tom, co má právě na sobě.

BLÍŽENCI

Blíženci se zamilují upřímností a navždy. „Navždy“ trvá přibližně půl roku a objekty upřímné lásky mohou být například i dva. Ale oba jsou stejně upřímně milováni. Pro Blížence je zcela normální ráno usedavě plakat pro věčnou lásku č. 1 a večer si podřezávat žíly kvůli věčné lásce č. 2. Přičemž láska k oběma je naprosto čistá. A ten, kdo to nechápe, je … Vodnář.

RAK

Zamiluje se opatrně. Leze v kruhu, blíží se a opatrně louská klepety: „Co když to není ta pravá?“, „Co když se s ním dám dohromady a ukáže se, že to není On?“ Objekt račí láskyje dlouho pozorován a přehodnocován, takže pravděpodobnost nějakého románku závisí na trpělivosti vyvoleného (vyvolených). Ovšem tím obzvláště trpělivým se dostane odměny, protože zamilovaný Rak klade své lásce k nohám celý svět. Proces pokládání světa k nohám milované bytosti probíhá podle obvyklého schématu: „A nebude se jí tento svět zdát nudný?“, „Nepotřebuje snad k životu chlor místo kyslíku, nemám hledat jiný svět?“ … A tak to jde po celá léta …

LEV

Lev se zamiluje nechtěně. Chápe, že je to zdraví prospěšné, avšak moderní společnost dává oběma zamilovaným stejná práva. A Lev absolutně nechápe, jak by mohl mít stejná práva s těmi nicotným stvořeními. Na druhou stranu, pokud zazní kouzelná věta „Tak ty budeš nahoře“ (ne pouze v sexuálním kontextu), Lev vás automaticky přijme do kleští, což vám garantuje chutné masíčko a jiné dobrůtky. Neboť Lvi jsou zpravidla opravdu skvělí až nesnesitelně skvělí.

PANNA

Zamiluje se jakoby to bylo poprvé a naposled. Zamilovaná Panna dává objektu své vášně do neomezeného užívání ruce, srdce, přátelé, děti z prvního manželství a vzdálenou tetu z Ostravy. Když se objekt lásky náhle vypaří, Panna bude smířeně několik let čekat a čekat, jestli si to objekt nerozmyslí. A jen tak mimochodem – rozmyslet si to a vrátit se k Panně je správné řešení.

VÁHY

Váhy se zamilují z lásky k umění. Protože zamilovaný román – to je tak hezké. A romantický příběh, to už je přímo vrchol blaha. Váhy se budou o objekt lásky pěkně starat, budou se s ním pěkně milovat a pěkně ho v noci opustí navždy. Pak se zase pěkně vrátí. Zkrátka ho utrápí až do bledosti a zasmušilé tváře. Ale rozhodně ne ve špatném. Jenže ten život je tak krátký a vyzkoušet se má všechno. Vždyť všechno je to tak hezké …

ŠTÍR

Štír se zamiluje přes odpolední přestávku. Mezi hodinou angličtiny a dramatickým kroužkem. Kromě toho se Štír zamilovává velmi sofistikovaně: rychlý výběr oběti, přesně mířená rána do srdce a už se oběť svíjí v agónii a prosí: „Tak si mě vem!“ Štír se jí radostně zmocní, políbí ji na pupek a utíká na jógu.

STŘELEC

Střelec se nejraději ze všeho nezamilovává vůbec. Protože všechno špatně dopadne. Vše dopadne velmi špatně, jako vždy. Pokud se snad Střelec přece jen opravdu zamiluje, bude neustále bystře naslouchat: už je všechno špatně? Nebo zatím je vše ještě v pohodě? Možná, že přece jen ne … panebože! Když se však Střelci podaří zbavit se věčného přenášení minulých špatných zkušeností do nového vyvoleného (vyvolené), budou všechny ostatní znamení jen smutně a se závistí pokukovat někde v koutě.

KOZOROH

Zamilováva se racionálně. Žádné takové ty nesmysly – jako když hrom udeří, motýli v břiše, srdce v plamenech. Kozoroh ví, že motýli v břiše se příčí lidské fyziologii a než se našinec zamiluje, musí si řádně prostudovat takticko-technické charakteristiky neočekávané vášně. Velkou chybou je domnívat se, že Kozoroh je býložravec. Kdepak. Sedí na větvi jako jaguár a je schopen kořist pozorovat celá léta. Následuje jediný přesný skok a už ta oběť leží zbavena posledního kousku prádla a šeptá: „Já tě také miluji“.

VODNÁŘ

Vodnáři se zamilovávají správně. Všechny ostatní znamení berou zamilovanost asi takto: „Já tě miluji, takže jsi mi zavázán svým časem, pozorností, peněženkou i všem ostatním, co máš „. Vodnář má zato, že když se do někoho zamiluje, musí se o něj starat. Je obdařen fantastickým darem – i když je vztah v tom nejvášnivějším rozpuku, neurazí se, když mu drahá polovina celých čtyřicet minut nezavolá. A na pozdní příchody reaguje Vodnář přibližně takto: „Zítra toho zase budeš mít tolik? Tak si s sebou vem tyto chleby se sýrem „. A ty chleby jsou skutečně se sýrem a ne s tím, co mu přišlo pod ruku.

RYBY

Ryby se zamilovávají klasicky. Podle přísných zákonů zamilovaných románů. To znamená vášeň, hormony, roztrhaná košile, štěstí, bolest a Sople u nosu. Důležité: objekt zamilovanosti musí být mimořádně obtížně dostupný – například žít v jiném městě, ještě lépe v jiném státě a ideálně – letět s výzkumným posláním na Mars. Ryba musí překonávat překážky, jinak nemá žádný smysl pohybovat žábrami. Po vztahu s Rybou zůstává spálená pustina pokryta silnou vrstvou bezbarvého popela. A jen krvavé sople poletují jako červené balónky někde na oběžné dráze Phobosu


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)