Česnekový sirup je 10x silnější než penicilin a poradí si s rakovinou a jinými chorobami

Vyrobte si nový domácí sirup z česneku, který vám pomůže ve vašem zdraví. Je neuvěřitelně zdravý, zcela přírodní a nabízí mnoho zdravotních benefitů, pro vaše zdraví. Recept je velmi jednoduchý a je snadné ho vyrobit z dostupných surovin. Jak jsme již řekli, je jednoduchý a zvládne ho každý. Potřebujete jablečný ocet, česnek a přírodní med. Všechny tyto suroviny, mají v sobě úžasné účinky.

Proč bychom měli pít tento česnekový sirup?
Tento sirup vám nakopne imunitní systém, sníží krevní tlak a hladinu špatného cholesterolu. Ochrání vás před prochladnutím a infekcemi.

recept:
8 stroužků jemně rozmačkaného česneku
200 ml jablečného octa
200 ml medu

Postupujte přesně podle návodu. Zde je vše, co budete dělat. Takže nejprve si rozmixujete česnek v mixéru. Pak přidáte med a jablečný ocet a dále mixujete. Po 15 sekundovém rozmixováním, přidejte směs do sklenice. Uchovejte to v lednici na 5 dní. Po dobu 5 dnů, nezapomeňte směs občas promíchávat. Po 5 dnech je směs hotová a připravená na konzumování.

Jak ho používat?
Jak být super zdravý? Vyberete si 2 čajové lžičky česnekového sirupu do sklenice s vodou a vypijte ho. Každé ráno na lačný žaludek – jakmile se ráno vzbudíte. Vždy vodu se sirupem premiešajte.Tento sirup je velmi mocný prostředek proti možným chorobám.

O ingrediencích
Česnek – je to jedna z nejzdravějších surovin po celém světě. Má velmi dobré antibakteriální účinky. Zabrání prochladnutí a viróze. Česnek vám pomůže nakopnout váš imunitní systém a je to jedno z nejzdravějších antibiotik. Každý den by se česnek měl konzumovat abychom ty úžasné složky měly v těle a proti chorobám efektivně bojovali.

Med – má také výborné antibakteriální účinky a je to super zdravá ingredience a lidé ji zvyknou používat, aby je ochránili před chronickým kašlem.

Jablečný ocet – je plný phytonutrienty, což je velmi úspěšné a produktivní, jako prevence rakoviny. Obsahuje mnoho citrických kyselin, které pomohou i vaším ledvinám.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)