Vtip Dne: Moje dítě nechtělo jíst a tak jsem udělal toto

Mily příběh😊

Moje dítě nechtělo jíst. Tak jsem mu to dal příkazem a šel jsem na balkon kouřit. Prcek volal, že mám zavřít dveře, protože mu je zima. Nové balkonové dveře se však stále otevírají, proto jsem mu řekl, ať je zevnitř sám zavře. Můj poslušný Jonáška zavřel – a jakmile zjistil, že se k němu nedostanu, odložil lžíci, zapnul si telku a mě venku si nevšímal.

otec-a-syn1

Klepal jsem, ale on se jen usmíval, pěkně jsem ho poprosil, načež začal vyjednávat.
Řekl, že otevře, pokud mu slíbím, že nemusí jíst. Ještěže neřekl, abych si klekl. Takto ponížit jsem se však nechtěl. Začal jsem plácat a nadávat, ať okamžitě otevře. Dále se vesele smál, velká sranda, ale mě v tričku s krátkým rukávem humor přešel.

Pořádně jsem plácl do dveří a řekl mu, že ho zderem jako hada. Můj synek se lekl pak řekl, že by mi i otevřel, ale bojí se, že dostane na zadek. Toto trvalo dobrých dvacet minut, lidé z domu oproti se dívali na mě jako na blázna.

Nakonec jsem mobilem zavolal na pevnou linku a změněným hlasem jsem si k telefonu zavolal sebe samého. Jonáš řekl, že otec nemůže jít k telefonu, protože je na balkoně. Nato jsem odpověděl, že já vím, jak tam svého otce zamkl.

otec-a-syn2

Jonáš se zeptal – odkud to vím? Řekl jsem, že jsem Bůh a vím všechno, i to, že nechce jíst. Na druhém konci telefonu bylo chvíli ticho, pak se mě zeptal, jestli jako Bůh mohu zařídit, aby nedostal pár facek.

To se mi nelíbilo, ale na druhou stranu, Bůh je milosrdný, tak jsem mu to slíbil. Jonáš mi pak beze slova otevřel dveře a začal jíst. Ani já jsem nic neřekl, pouze jsem si k němu sedl a zeptal se ho, jak mu chutná? Dobře, táto, řekl a po chvíli dodal, – volal mi Bůh. A co řekl? Že nemáš tolik kouřit.

otec-a-syn3


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)