TATO ŽENA JE VÝJIMKOU stereotypu ve světě modelingu. VŽDYŤ SE PODÍVEJTE NA JEJÍ KRÁSNOU POSTAVU …

Modelky s pořádnými křivkami se stávají stále populárnější, nejen kvůli šarmu a nebojácnému sebevyjádření, ale i kvůli skutečnosti, že lidé si začínají uvědomovat jaké nezdravé je být extrémně vyhublý.

Je velká pravděpodobnost, že modelingový průmysl dospěje do stádia, kdy nebude diskriminovat ženy s oblejšími tvary. Zatímco tomu tak není, podívejte se na Stefana Ferrarioje, která má ty pravé ženské křivky.

modelka1

Tato 23letá australská žena pracuje jako modelka a aktivně přistupuje k tomu aby ji lidé neškatulkovali do plus size kategorie.

modelka2

Stefania prezentuje spodní prádlo, což krásně podtrhne její křivky. Na Instagram publikovala mnoho dráždivých fotografií s hashtag #DropThePlus. Apeluje na lidi, kteří se snaží o akceptaci kypřejších tvarů a rozměrů. Chce dosáhnout toho, aby ženy, které nosí větší číslo než ženy z přehlídkových mol, nenazývaly „plus-sized.“

modelka3

„Jsem modelka. V modelingovém světě je každý, kdo nosí větší číslo než jejich průměr, automaticky „plus size“. A to má vliv na její možnost uspět v tomto byznysu.

modelka4

Nelze s ní nesouhlasit. Vždyť vypadá úchvatně!

Díky dívkám a ženám jako je Stefania, chorobná posedlost štíhlostí vyjde z módy a krásné ženy konečně dosáhnou úspěch, jaký si zaslouží.

modelka6

modelka7


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)