Lékaři bijí na poplach! Všechny ženy by měly brát v úvahu tyto rady a umět je

Spánek – životně důležitá činnost pro všechny procesy v lidském těle, které se musí zotavit po náročném dni. Kolik času bychom mu měli věnovat? Existuje rozdíl mezi muži a ženami, co se týče potřeby odpočinku? I toto se dozvíte v následujícím článku.

Jak dlouho bychom měli spát …

Dámy, připravte se na spánek!
Funkce ženského mozku vyžadují dostatečný odpočinek. Jim Home, profesor na univerzitě v Anglii říká: „Žena s nedostatkem spánku je vystavena vysokou úrovní psychického stresu, což je propojené s pocity deprese, nejistoty a hněvu. U mužů podobné propojení neexistují. “
сколько нужно спать

8 hodin? Není to pravidlo.
Kolik hodin spánku je pro člověka nezbytných? 8 hodinový spánek není pro všechny – pro některé je již i 7 hodin příliš mnoho. Profesor Horne znovu opakuje, že žensky mozek má složitější struktury, takže má i delší potřebu odpočinku.

сколько нужно спать

Proč ženský mozek pracuje více?
Ve srovnání s muži, jsou ženy nakloněny dělat více věcí najednou a používat svůj mozek v nouzovém režimu. Jejich zotavení zabere více času na spánek.

Na otázku, kdy bychom měli jít spát, si musí odpovědět každý sám. Doporučená doba je přibližně o 21:30. Takto můžete stihnout i „spánek krásy“, který trvá jen do půlnoci a odráží se od něj i stav vašeho těla v následující den.

сколько нужно спать

Jak je to s muži?
Horne tvrdí, že muži, jejichž práce je spojena se schválením mnoha rozhodnutí, si také vyžadují nadměrné množství spánku. Avšak iv tomto případě potřebují ženy více času na odpočinek.

Jak jste na tom vy? Máte dostatek času odpočinout si?

сколько нужно спать


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)