Vždy mě trápily vrásky kolem očí. Zkusila jsem tuto zázračnou masku a omládla jsem o 15 let

Stárnutí způsobuje celou řadu nepříznivých změn v našem těle. První změny se nejčastěji projevují v oblasti očí. Pokožka na víčkách je tenká a neustále vystavena vnějším vlivům prostředí, stresu, nedostatku vitamínů a plnohodnotného spánku.

Existuje mnoho kosmetických přípravků, ale nejúčinnější jsou většinou ty, které nám poskytuje sama příroda. Pomocí masky, jejíž hlavní ingredienci tvoří vajíčka, si můžete vyhladit jemné vrásky a zajistit, aby byla vaše pokožka svěží.

Ukážeme vám několik domácích receptů, které pomohou pokožce v oblasti očí zachovat si elasticitu a hladkost.

Maska z vaječného bílku

Nejjednodušším a nejúčinnějším způsobem je použití vaječného bílku. Budete potřebovat 1 bílek a vatový tampon. Naneste si bělmo na pokožku kolem očí, které mějte zavřené. Nechte směs zcela vyschnout a pak si vše omyjte studenou vodou.


Ve stejném poměru si smíchejte vaječný bílek, ječnou mouku a med. Výslednou směs si aplikujte na oblast kolem očí, nechte působit 20 minut a pak smyjte studenou vodou.

 


Následující maska ​​zmírňuje otoky, rychle vás zbaví kruhů pod očima a stejně se popere is jemnými vráskami. Budete potřebovat: 2 vychlazené žloutky, 1 lžičku květového medu a 1 lžičku olivového oleje nebo oleje z meruňkových jader. Vše smíchejte v mixéru a naneste na pleť. Celá procedura netrvá déle než 30 minut a výsledek bude překvapivý!


Na suchou a unavenou pleť si smíchejte 1 žloutek, lžičku olivového oleje a šťávu z poloviny citronu. Masku nechte na pleti působit 20 minut, smyjte vatovým tamponem se studeným mlékem.


Pokud do vaječné směsi přidáte mléko, vznikne z toho vynikající maska ​​na oční víčka. Tuto směs můžete přidat i do výživy děťátka, protože v sobě obsahuje množství živin.


Nezapomeňte, že každá maska ​​se musí nanášet na vyčištěnou pleť bez make-upu!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)