Vypijte sklenici vody s citronem na lačný žaludek každé ráno, a brzy vám vaše tělo řekne děkuji

Teplá voda s citrónem

BUDETE POTŘEBOVAT

citron
250 ml vody
PŘÍPRAVA

Přidejte do teplé vody, šťávu z citronu. Poznámka: Voda by neměla být horká 60 stupňů! To je hlavní pravidlo nápoje, a to proto protože, citron neztrácí své léčivé vlastnosti při této teplotě. Také vždy zvolit pouze čerstvé citrony.

 

Očistit střevo a játra

To je možná jeden z nejdůležitějších funkcí vykonávaných vody s citronem. Pro zlepšení trávicího systému, je nutné vypít sklenici vody s citronovou šťávou na lačný žaludek. Citronová šťáva má příznivý účinek na žaludek, zmírňuje příznaky pálení žáhy, odstraňuje říhání a je proti nadýmání. Pokud jde o játra, obě složky pracují v tandemu. Látky obsažené v citronu, stimulují uvolňování toxinů a vody, zobrazuje tyto škodlivé prvky, čímž se čistí tento důležitý orgán.
Před onemocněním srdce

Súvisiaci obrázok

Teplá voda s citronem může pomoci lidem trpícím onemocněním kardiovaskulárního systému. Skutečnost, že pravidelná konzumace vody s citronovou šťávou pomáhá očistit krevní cévy a tepny. Tím se snižuje riziko vzniku srdečních chorob.
hubnutí
pije nápoj 15-30 minut před každým jídlem. Lemon voda má vysoký obsah vlákniny, čímž se snižuje pocit hladu. Kyselina citronová, pak přispívá ke zhroucení tuku. Zapomeňte na to že vám bude viset žaludek!
na klouby
Má blahodárné účinky na zdraví kloubů a zabraňuje hromadění tekutiny v nich ..
prevence nachlazení
To je důležité zejména na podzim a v zimě, kdy nachlazení a infekční onemocnění číhají na člověka na každém kroku. Citron je bohatý na vitamin C posiluje obranyschopnost organismu a zvyšuje odolnost proti virům. Samozřejmě, že nezachrání už existující nemoc, ale slouží jako vynikající prevence.
Sneho bílý úsměv

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt water with lemon
Kyselina citronová dokonale vybělit zubní sklovinu. Nebojte se, jeho koncentrace ve výsledném nápoji je nízká, tedy poškodit vaše zuby nemůže. Také s citrónové vody je velmi osvěžující dech.
dokonalá pleť
Jak již bylo uvedeno, že nápoj je dokonale čistí játra a střeva, které zabraňuje nenáviděný akné na pokožce. A vitamin C doslova oživí zevnitř a zabrání vráskám a stařeckým škvrnám.Výsledná kůže může být očištěna s trochou vody namísto tonikum, ale pouze tehdy, pokud vaše pokožka netrpí suchem. To dá obličeji energii a vlhkost.
Zde je zázračný účinek na lidský organismus. Je to jednoduchý nápoj – teplá voda s citronem. Nezapomeňte, že se jedná o přírodní prostředek, takže nečekejte výsledek z jediné aplikace.

Vypijte sklenici vody s citronem na lačný žaludek každé ráno, a brzy vám vaše tělo řekne děkuji. Volitelně můžete přidat lžičku medu citronové vody a máty.

Súvisiaci obrázok


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)