Věděli jste, že měsíc ve kterém jste se narodili dokáže říci hodně o vaší osobnosti?

Nedaří si přijít na to, jak je to možné, ale mnoho lidí, kteří se narodili v určitém měsíci mají podobné rysy a vlastnosti, tím myslíme velice podobné. Díky statistice je možné určit s vysokou pravděpodobností, jací jste.

Níže si najděte svůj měsíc narození i porovnejte si rysy a vlastnosti.
Budete určitě překvapeni, tím jak se s vlastnostmi přiblížíte lidem, kteří jsou narození ve stejném měsíic.

leden

Ženy narozené v lednu jsou velmi ambiciozní a zároveň konzervativní. Mají problém svěřovat své pocity ostatní lidem. Často se otevřou jen lidem o kterých si myslí že jsou na stejné intelektuální úrovni nebo mají stejné názory.

únor

Romantická povaha, která byla obdařená abstraktním myšlením. Bohužel také velmi náladovým chováním. Při jednání s nimi je potřeba trpělivost.

březen

Tyhle ženy jsou velmi charismatické a miluje přírodu. Jsou také velmi příjemné a komunikativní. Nejčastěji si sednou s mužem, který se narodil ve stejném měsíci.

duben

Ženy narozené v dubnu jsou obdařené schopností navazovat vztah snadno téměř s kýmkoliv – jak milostný tak přátelský. Nicméně jsou velmi žárlivé.

květen

Květen je měsícem žen, které dbají na důslednost a dodržování zásad. Jsou atraktivní bohužel uvnitř také velmi komplikované.

květen

Květen je měsícem žen, které dbají na důslednost a dodržování zásad. Jsou atraktivní bohužel uvnitř také velmi komplikované.

červen

Zvědavé, společenské a kreativní – tři hlavní charakteristiky dívek narozených v červnu. Bohužel někdy dříve jednají, než přemýšlejí.

červenec

Ženy narozené v Červenci jsou čestný, krásné, tajemné a velmi inteligentní. Nemají rádi konflikty a s každým jednají upřímně.

srpen

Tyhle ženy jsou obdařeny mimořádným smyslem pro humor a laskavým srdcem. Nemají ale rády, když se někdo posmívá jim, berou to jako urážku. Vždycky jsou rády středem pozornosti.

září

Jsou to disciplinované, laskavé a krásné ženy. Cení si dlouhodobé vztahy. Mají vysoké nároky na partnera.

říjen

Mají silný charakter, hravou mysl, kterou ale neotevřou všem. Bohužel jsou velmi často terčem závisti ostatních žen.

listopad

Ženy narozené v listopadu jsou vždy o krok napřed před ostatními a snadno rozpoznají lež. Hrát si s nimi je jako hrát s ohněm – můžete se spálit. Nikdy se jich neptejte na jejich názor, pokud nejste připraveni slyšet pravdu.

prosinec

V prosinci se rodí netrpělivé, ale šťastné dámy. Jsou schopné zvednout náladu a jsou obdařeni otevřeným srdcem. Život jim už mnohokrát ublížil, vždy ale dosáhnou toho co chtějí.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)