Takto se rozhodli bojovat proti znásilňování v Africe. Tento způsob je tak účinný, že se jím mohou inspirovat i jiné země

Tam, kde nefungují zákony, přichází lidská vynalézavost na potrestání činů. Jak potrestat osobu, která se dopustila trestného činu, ale i přesto z toho vyjde bez trestu? I když se to může zdát kruté, poslouží to svému účelu! Jak se říká: „oko za oko a zub za zub“.

Rozhodli jsme se jít až do jižní Afriky, kde je akutní problém znásilnění. Podle neoficiálních údajů jsou ročně znásilněny stovky tisíc dívek a žen. S tímto počtem si neumí poradit už ani policie.

Řeč je o speciální latexové vložce, kterou nabízejí dívkám, aby si ji vložili do pochvy. Na vnitřní straně této vložky se nacházejí zoubková háčky, které se Vrežimu do penisu násilníka a způsobí mu tak strašnou bolest.

Ženy by si je neměli odstraňovat samy, vyžaduje si to asistenci lékaře a kde je lékař, tam je i policie. Zatímco bude pachatel zaneprázdněn svým údem, oběť bude mít dostatek času na útěk.

Vynálezce „ozubené vagíny“ se zaměřil i na skutečnost, že tento nástroj slouží k ochraně, ale také na vzdělávání. Násilník totiž ucítí, čímž žena prochází a pak si již velmi dobře rozmyslí, jak budou jednat.

Vynález má i negativní reakce. Odborníci říkají, že tato metoda jen situaci zhorší. Co si myslíte vy? Je to vhodná pomůcka na ochranu ženy, nebo by se mělo vymyslet něco jiného?


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)