Muž opustil těhotnou milenku … o devět měsíců od ní dostal pohlednici, která ho velmi překvapila

Život nám nabízí řadu překvapení. Samozřejmě, můžeme mít naše vlastní plány, ale většina lidí ví, že nepředvídatelné situace jsou součástí každodenního života. A pokud to je milostný život, co právě rozebíráme, pak to je považováno za téměř zcela nepředvídatelné.

Ženatý muž měl několik let italskou milenku a jednoho dne mu řekla, že je těhotná.

Muž si nechtěl zkazit pověst spolehlivého a milujícího manžela. Nechtěl si zničit dlouholeté manželství a tak se zeptal své milenky, zda by mohla porodit dítě tajně v Itálii a on jí dá několik desítek tisíc korun. Také jí slíbil, že jí bude posílat peníze, dokud dítě nebude mít osmnáct let.

Žena souhlasila a zeptala se ho, jak bude vědět, že se dítě již narodilo. Chtěl předejít jakémukoli vyzrazení a tak jí řekl, aby mu poslala pohlednici s textem: „Spaghetti“, když přijde ten správný čas. Po nějakém čase se rozloučili a žena se vrátila do Itálie.

Po devíti měsících …
 
V noci, kdy se muž vrátil domů, manželka ho čekala s překvapeným pohledem. „Zlatíčko, dostali jsme velmi divnou pohlednici.“

„To je zajímavé,“ odpověděl, „ukaž mi ji.“

Jeho manželka mu přinesla pohlednici a čekala na jeho reakci. Když muž přečetl pár řádků mrtvolně zbledl a omdlel. Žena se vrhla pomoci mu. Mezitím pohlednice spadla na podlahu.

Na pohlednici bylo napsáno: „Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti. Tři s masovými kuličkami a dvě bez nich. Prosím pošli více omáčky … „


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)