Holky, buďte opatrné: Můžete ztratit pamět, vlasy, nehty a to používáním…

Všechny ženy pozor! Používáním tohoto můžete ztratit paměť, vlasy, nehty … Příběh se stejným scénářem se může stát i vám, pokud uděláte stejnou chybu!

 

Jednoho dne jistá žena omdlela ve vlastní koupelně. Už delší dobu pozorovala vypadávání vlasů a nehtů. Podle doktorů bylo toto všechno výsledkem toxického šoku způsobeného používáním tamponů. Nejenže jí vypadávaly vlasy a nehty, dokonce i kůže byla poškozena!

Z tohoto důvodu ji lékaři přivedli do umělého spánku a probudili až po 8 dnech. Nepamatovala si své 3 dcerky a dokonce nevěděla ani kdo je. Vypadalo to, že její mozek přestává fungovat. Neuměla dokončit větu a problémy jí dělala i chůze. Léčba trvala dlouhé 2 roky. Specialisté varují, že používání tamponů může být velmi riskantní. Je nutné je správně aplikovat a měnit alespoň jednou za 8 hodin.

V opačném případě spolu s krví, teplotou a vlhkým prostředím vytvářejí ideální podmínky pro tvorbu nebezpečných bakterií. Jestliže používáte tampony v noci, není nutné je měnit až do rána, jelikož ve vodorovné poloze je krvácení méně intenzivní. Nezapomeňte tuto informaci šířit mezi přáteli a pomoci tak někomu!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)